Kui te seda e-kirja korrektselt ei näe, siis vajutage siia

Nordic Hotels  |  Pildid  |  Numbritoad  |  Asukoht  |  Restoran Monaco  |  Konverentsikeskus  |  Paketid  |  Kontakt
     
   
 

Kallis külaline!

Tallinn elab euro ootel – esiteks saab Eesti 1. jaanuarist 2011. a eurotsooni liikmeks ja eurost saab Eesti ametlik valuuta. Teiseks on Tallinn 2011. aastal Euroopa kultuuripealinn. Euro kasutuselevõtt lihtsustab meie külalistel teenuste ja kaupade ostmist, kuna enamikul Tallinna külalistel jääb ära valuutavahetuse vajadus. Eesti riigile tervikuna lisab euro usaldusväärsust ja stabiilsust, andes uue tõuke majanduse arenguks ja inimeste heaolu kasvuks.

2010. aasta sügis ja 2011. aasta algus pakub Tallinna külalistele hulgaliselt põnevaid üritusi – alates Euroopa Filmiakadeemia auhindade jagamisest kuni koolinoorte üldlaulupeoni 2011. aasta suvel. Kultuuripealinna programm sisaldab sadu üritusi kultuuriarmastajatele. Jõuluturud, festivalid ja muuseumid ootavad külalisi ja pakuvad kordumatuid elamusi.

Tallinn ootab teid!
 
Soovides head

 Feliks Mägus
Juhatuse esimees
Nordic Hotels

 
 
  Nordic Hotel Forum võttis kasutusele mobiilse kodulehe

Viru väljakul asuv neljatärni äri- ja konverentsihotell Nordic Hotel Forum võttis esimese hotellina Tallinnas kasutusele mobiilse kodulehe, kust saab väga mugavalt  ja kasutajasõbralikult hotellibroneeringuid teha, viibides ise reisil või olles kontorist eemal.
Loe lähemalt siit
 

 
 
  Menüü kontseptsioon

Septembri keskpaigast on Nordic Hotel Forumi restoranis Monaco uus menüü – Eesti toit tänapäevases võtmes. „Eesti toit on kõik see, mis on siin kasvanud, kasvatatud, püütud, korjatud ja lastud,“ täpsustab Nordic Hotel Forumi restoran Monaco peakokk Oleg Alasi.

Uuest menüüst leiab näiteks Tallinna salati – see, mida eestlane ikka kodus sünnipäevalauas söönud on. Eestipärase kiiksuna on lisatud pardiliha. Pearoaks soovitab peakokk maitsta Eesti metsadest pärit metssea- ja põdraliha sõstraveini, värskete ürtide, kukeseente, hapukapsa, pastinaagi ja kaalikatega. Lennart Meri räimerullid on kogunud lühikese ajaga suurt populaarsust, kus kokku saavad meri ja maa, nagu öeldakse surf and turf. Räimerull täidetakse spinati ja pähklitega, küpsetatakse ahjus, marineeritakse kergelt ja serveeritakse värsketest pohladest vinegretiga.

Tule naudi Eesti köögi moderniseeritud klassikat!
 

 
 

Nordic Hotel Forum astus WORLDHOTELSi liikmeks 

Augustis liitus Nordic Hotel Forum esimese hotellina Baltikumis ülemaailmse hotelliketi  WORLDHOTELS-iga, kuuludes First Class Collection’i kategooriasse.
Loe lähemalt siit 

 
 Euroopa parim jõuluturg kolib Rotermanni kvartalisse!


Euroopa parim jõuluturg kolib käesoleval aastal Rotermanni kvartalisse!
Viimase üheksa aasta jooksul Raekoja platsil tegutsenud jõuluturg kolib käesoleva aasta talvel Nordic Hotel Forumi, Postimaja ja kino CC Plaza taga olevale Rotermanni väljakule. Eesti jõuluturg Rotermannis avatakse 19.novembril ja on avatud 9. jaanuarini.
Loe lähemalt siit
PÖFF

PÖFFi ametliku hotellipartnerina on Nordic Hotel Forumil hea meel teatada, et 14. Tallinna Pimedate Ööde Filmifestival toimub 19. novembrist 5. detsembrini 2010. a.  Festival soovib tutvustada Eesti publikule maailma kino kogu tema värvikuses, pakkudes vaimutoitu mitmele maitsele ja igale vanusele. Festivali korraldab MTÜ Pimedate Ööde Filmifestival.  PÖFF koosneb põhiprogrammist, neljast alafestivalist ning filmi- ja kaastootmisturust. Tutvu programmiga siit

Paku vaimutoitu endale ja oma lähedastele ning muretse piletid juba täna!

 

 
Viru väljak 3, 10111 Tallinn, Eesti • Tel +372 622 2900 • Skype: forum_reservations  forum@nordichotels.eu