Kui te seda e-kirja korrektselt ei näe, siis vajutage siia
Nordic Hotels | Pildid | Numbritoad | Asukoht | Restoran Monaco | Konverentsikeskus | Paketid | Kontakt
Nordic Hotel ForumNordic Hotel Forum
Nordic Hotel Forum

Uus menüü kutsub lõunastama!

Nagu ütleb tuntud luulesalm – kõik on uus septembrikuus. Meie hotell ja restoran on endiselt samas kohas, kuid uuenenud on restorani Monaco lõunasöögimenüü! Seda koostades pidas peakokk Oleg Alasi silmas just nõudlikuma maitsega kliente. Pakume nüüd esmaspäevast reedeni kolmekäigulisi hõrgutavaid lõunaeineid, mida on hea nautida nii kolleegide, äripartnerite kui sõpradega. Kogu menüü on piisavalt kerge, samas toitev selleks, et püsida asjalik ja energiline ka tööpäeva teises pooles. Jeesuski ütles, et inimene ei ela üksnes leivast. Sellepärast on 13-eurose lõunamenüü hinna sees ka klaas mahla, kohalikku õlut või pokaal veini!
Oleme veendunud, et uus on parem. Tahame seda ka Sulle tõestada. Sellepärast on meil Sulle pakkumine – tulles septembrikuus kolmekesi nautima meie hotelli lõunamenüüd, maksad vaid kahe eest!
Tule, sest uus lõunamenüü üllatab Su maitsemeeli ja Sind ennastki!
Tutvu lõunamenüüga siit.

Korralda oma firma jõulupidu meie hotellis!

Sügis on veel varajane, kuid talvine aastalõpp ei ole enam mägede taga. Aeg möödub kiiresti ja õige pea avastadki, et jõulud on juba paari päeva pärast. Sellepärast on tark mõelda sellele, kus korraldada jõulupidu, juba praegu, mitte teha seda kiirustades niigi kiirel ajal, nagu seda detsembrikuu kipub olema.
Oleme teinud Sinu jaoks jõulupeo korraldamise võimalikult lihtsaks. Pakume Sulle meie hotelli spetsiaalselt jõulupeoks dekoreeritud banketisaali, mis sobib kõikide firmapidude läbiviimiseks. Selles saalis saab õhtueinet pakkuda kuni 96-le inimesele.
Kui Sulle on aga sellest vähe, saad samas ruumis korraldada vastuvõtu stiilis jõulupeo, kuhu võid kutsuda kuni 250 inimest.
Ükskõik, millise ürituse korraldad, legendaarsed kokad meie restoranist Monaco pakuvad Sulle ja Sinu külalistele parimat, milleks nad võimelised on. Meeldivaid dimensioone teistele tajudele võimaldab aga pakkuda esmaklassiline esitlustehnika. Meelelahutuse ja kõigi muu osas aitab Sind meie hoolitsev personal.
Kui soovid broneerida meie banketisaali enda firma jõulupeo korraldamiseks või midagi täpsustada, siis võta ühendust
telefonil 6222 999.

Tegutse juba praegu, et jõulud saabuksid rahulikult! 

Disain ja innovatsioon kohtusid Tallinnas

Selle aasta kultuuripealinna programm on pakkunud palju põnevaid üritusi. Üheks põnevamaks neist oli Disianiööst välja kasvanud rahvusvaheline festival, mis tegi 16.–25. septembril Tallinnast uuendusmeelsete disainihuviliste pärusmaa. Sellel aastal oli fookuses innovatsioon ja inimkeskne disain, põimitud sotsiaalse kaasatuse, mobiilsuse, säästlikkuse ning tehnoloogia mõjuga igapäevaellu.
Disainifestivali süda ja keskus asusid otse meie hotelli kõrval Rotermanni kvartalis. Programmi mahtus mitmeid konverentse ja töötubasid. Väärika punkti pani festivalile aga Euroopa Disainijuhtimise Auhindade pidulik gala. Meil on hea meel, et me ei asu vaid Tallinna disaini tuiksoonel, vaid saime abiks olla ka festivalikülaliste ja -esinejate majutamsel.
Heast disainist lugupidavad inimesed on meie hotelli alati oodatud!

Tallinn International Horse Show

Tõeliselt suurejooneline ratsaspordifestival Tallinn International Horse Show jõuab juba 7.–9. oktoobril taas Saku Suurhalli! Kolme päeva jooksul toimuvad kõrgetasemelised rahvusvahelised ratsavõistlused ja hobu-show’d, mille lõpetab Alexela Grand Prix, mis on Tallinna maailmakarika etapi peaala. Lisaks Euroopa parimatele hobustele ja ratsanikele, kes võtavad mõõtu takistus- ja koolisõidus, on igasse võistluspäeva pikitud ka tipptasemel meelelahutust. Kindlasti tasub vaadata enneolematuid hobumehi Prantsusmaalt, kelle duellis sportratsudega selgub, kas parimad hüppajad on ikka hobused.

Nordic Hotel Forum on olnud pikki aastaid koostööpartneriks selle ürituse läbiviimisel ning lubame kindlasti ka tulevikus panustada kodumaise ratsasporditraditsiooni jätkamisse!

Moenädal pani Tallinna moekalt särama

See Eesti Moedisaini Liidu eestvedamisel toimuv kohaliku moeelu suursündmus pakkus rea väga eriilmelisi show’sid. Põhiprogramm toimus septembri keskel Eesti Nuku- ja Noorsooteatri suures ja väikeses saalis. Tallinna moenädalale pani väärika punkti Lutheri kvartalis toimunud etendus Kolmlõige, kus spetsiaalselt selleks ürituseks valminud kollektsioone esitlesid meie moemaailma tuntuimad tegijad Liisi Eesmaa, Tanel Veerne ja Aldo Järvsoo.

Meil on hea meel, et saime olla toeks selle ürituse toimimisele ning ühineme Tallinn Fashion Week 2011 üleskutsega eelistada head kodumaist disaini!

wordhotels tallinn 2011 Euroopa Liit
Viru väljak 3, 10111 Tallinn, Eesti
Tel: +372 622 2900 | Skype: forum_reservations|forum@nordichotels.eu
Jälgi
meid
Facebook Twitter YouTube