Kui te seda e-kirja korrektselt ei näe, siis vajutage siia
Nordic Hotels | Pildid | Numbritoad | Asukoht | Restoran Monaco | Konverentsikeskus | Paketid | Kontakt
Nordic Hotel ForumNordic Hotel Forum
Nordic Hotel Forum

Nordic Hotel Forum ei ole mitte ainult hea asukohaga, vaid seal on ka positiivne loominguline aura ning väga tore ja abivalmis meeskond. Sellepärast on mul hea meel, et Nordic Hotel Forum on juba aastaid PÖFFi ametlik hotell ja keskpunkt ning jääb selleks ka tulevikus.

Tiina Lokk
Pimedate Ööde Filmifestival
peakorraldaja
 

Pimedate Ööde Filmifestival tuleb taas

Nagu juba tavaks saanud, toovad pimedad novembriõhtud meie kinodesse filmimaailma paremiku. Nii ka sel aastal, kui 16.–30. novembril toimub juba 15. Pimedate Ööde Filmifestival!
Nagu tavaks on saanud, näidatakse filme kõikides meie peamistes kinosaalides. Ligitõmbavaim on loomulikult põhiprogramm, kuid lisaks sellele toimub ka sellel aastal rafineerituma maitsega filmigurmaanidele kolm alafestivali ning professionaalidele mõeldud filmi- ja kaastootmisturg.
Me ei räägi PÖFFist niisama, sest festivali ajal on kogu meie hotell PÖFFi päralt, sest Nordic Hotel Forum on ka sel aastal PÖFFi ametlik hotell. Meie majas toimub nii festivali avaüritus kui palju teisi tähtsaid sündmusi, rääkimata öömajast, mida me festivalikülastajatele pakume. 

PÖFFi filmisoovitused meie Facebooki kontol

Ka sel aastal toob Pimedate Ööde Filmifestival meie kinoekraanidele sadu häid filme. Kahjuks on inimvõimed piiratud ning kõike neist ei jõua vaadata keegi. Siit ka küsimus – kust saada teada, millised on need kõige väärtuslikumad väärtfilmid, mille vaatamisele oma väärtusliku aega kulutada?
Üheks võimaluseks on viia end detailselt kurssi kogu filmiajaloo ja -tänapäeva nüansside ja keerukusega, kuid nagu kombeks, teeme meie teie elu lihtsamaks. Nimelt oleme palunud PÖFFi meeskonnal valida välja just need kõige kõnekamad, mõjukamad ja nende meelest ka parimad filmid. Ning et mitte neid teadmisi vaid enda teada jätta, edastame need ka teile meie Facebooki konto vahendusel!
Kui te tahate saada väärt PÖFFi filmisoovitusi, näha treilereid ning te ei ole veel meie Facebooki sõber, siis on teil viimane aeg seda teha, sest PÖFF algab vaid loetud päevade pärast!

Kingi oma meeskonnale jõuludeks elamusi

Aastalõpu pühad on aeg peatuda argisest kiirustamisest ning heita pilk kiirelt möödunud aastale. Kui tunned seda tehes endas soovi oma meeskonda nende panuse eest tänada, siis kutsu nad meie hotelli restorani Monaco suurepärasele kolmekäigulisele jõululõunale või -õhtusöögile. Selle on loonud spetsiaalselt jõulupühade tarbeks meie hotelli peakokk Oleg Alasi ning see on inspireeritud moderniseeritud Eesti rahvusroogadest. Menüüga saate tutvuda siin.

Aastalõpp ja jõulud on ka kingituste tegemise aeg. Sellepärast kingime kõikidele teie meeskonna liikmetele lisaks suurepärasele maitseelamusele ka lõõgastuskeskuse pääsme. Nii saavad nad basseinis ujudes ja end saunas soojendades unustada külma ja pimeda talve ning nautida tõelist pühaderahu.

Kui leiate, et teie meeskond (alates kuuest inimesest) väärib sellist elamust, siis võtke meiega ühendust telefonil 622 2900 ja lepime detailides kokku.

Põhjamaade Sümfooniaorkestri sügiskontsert Estonias

Põhjamaade Sümfooniaorkester Anu Tali juhtimisel esineb sügisel taas Tallinnas. See rahvusvaheline, kümne riigi professionaalsetest tippmuusikutest koosnev orkester peab oma kodulinnaks Tallinna ning tähtsaks Eesti muusika ja kultuuri tutvustamist maailmas.
Muusikaretk saab alguse 25. ja 26. novembril, mil tippmuusikud viivad põhjala parimad palad maailma. Tallinn, Budapest, Bratislava ja tulevane Euroopa kultuuripealinn Maribor saavad kuulda Sibeliuse sümfooniat nr 2, Griegi klaverikontserti ja Pärdi „Cantus Benjamin Britteni mälestuseks“. Ning nagu ikka, algab iga teekond siitsamast!
On meeldiv olla abiks selle nimel, et tallinnlased ja meie linna külalised saaksid osa kvaliteetmuusikast.

Veeda põnev päev NUKU muuseumis

Tallinnas on lisaks ilusale vanalinnale ka palju toredaid ja põnevaid muuseume. Üheks selliseks on meie armsas Nukuteatris asuv NUKU muuseum, millele on meie arvates seni selgelt liiga vähe tähelepanu pööratud.
Sellepärast oleme võtnud nõuks NUKU muuseumit veidi aidata ning kõiki teid sinna kutsuda. See põnev muuseum, mis asub Tallinna vanalinnas vaid paari minutise jalutuskäigu kaugusel meie hotellist, pakub äratundmis- ja avastamisrõõmu nii noortele kui vanadele.
See interaktiivne muuseum tutvustab nii Eesti kui maailma nukuteatrikunsti ajalugu, nukuteatrit läbi kaasaegsete väljapanekute ja põnevate tehniliste lahenduste. Ühe uuendusliku lahendusena kasutab muusem iPhone’ist tuttavat multitouch süsteemil põhinevaid infoekraane ning QR-koodiga pileteid, mis indentifitseerivad ja suunavad külastajat sihtrühma ja nelja eri keelevaliku järgi.
See põnevatest ruumidest ja uudsetest tehnoloogilistest võimalustest pungil interaktiivne NUKU muuseum on kui põnev pildiraamat (nuku) teatrikunsti kohta Eestis, kus avastamisrõõmu jätkub kindlasti terveks päevaks.
Et NUKU muuseumi külastamine oleks võimalikult mugav, oleme teinud teie jaoks NUKU paketi. See pakett sisaldab ööbimist kahele double deluxe toas koos rikkaliku hommikusöögiga ning perepileteid NUKU muuseumisse.

Tule ja veeda päev ainulaades muuseumis ning öö suurepärases hotellis!

wordhotels tallinn 2011 Euroopa Liit
Viru väljak 3, 10111 Tallinn, Eesti
Tel: +372 622 2900 | Skype: forum_reservations|forum@nordichotels.eu
Jälgi
meid
Facebook Twitter YouTube