Kui te seda e-kirja korrektselt ei näe, siis vajutage siia
Nordic Hotels | Pildid | Numbritoad | Asukoht | Restoran Monaco | Konverentsikeskus | Paketid | Kontakt
Nordic Hotel Forum

Kallid külalised

Saabunud on uus,  2012. aasta. Vaadates tagasi möödunud aastale, tuleb tõdeda, et see oli üks väga hea aasta. Suur külastajate arvu kasv oli mitmeaastase koostöö tulemus, millele andis omapoolse toe kultuuripealinna projekt Tallinn 2011. Nordic Hotel Forum taastus majandussurutisest 2011. aastal koos kogu turuga kiiremini, kui oskasime aasta varem prognoosida. Saavutasime oma külaliste tunnustuse nii äri-, konverentsi- kui kultuurihotellina. Kasvatasime turuosa ja olime paljudele teist peamiseks majutuspartneriks Tallinnas. Tänan teid kõiki selle eest.
 
Alanud aasta on Nordic Hotel Forumile esimene juubeliaasta – aasta lõpul täitub avamisest viis aastat. Loodan, et see aasta on nii teile kui ka meile vähemalt sama edukas kui möödunud aasta – vaatamata maailmas valitsevale majanduslikule ja poliitilisele ebakindlusele. Soovin kõikidele positiivset meelt ja koostegutsemise rõõmu alanud aastaks!

allkiri

Feliks Mägus
Juhatuse esimees
Nordic Hotels OÜ
 

Kihisevad tunnid lobby-baaris

Traditsiooniks on saanud, et igas uudiskirjas üllatab millegi positiivsega meie hotelli restorani peakokk Oleg Alasi. Nii ka seekord!

Oleg ei ole tuntud mitte ainult tunnustatud peakokana, vaid ka suurepärase suupistemeistrina. Et võiksite selles ise veenduda, on ta oma meeskonnaga valmistanud hõrgutavate suupistete valiku, mida saate koos kihiseva vahuveiniga nautida igal tööpäeval alates kella viiest õhtul.
Suupistevaagnaid on nii soolaseid kui ka magusaid. Soolane vaagen sisaldab kitsejuustukreemi vaarikasorbetiga, tuunikalatartari värske kurgiga, artišokki hummuse ja pardiga, teriyaki-kana ananassi-pohlasalatiga ning krevetikukrut taliredisepärlitega. Magusasõpradele pakutakse aga ahvatlevat kookosesorbetti, salapärast želeepalli nimega Magus Kaktus, kõikide magusasõprade lemmikut karamellistatud banaani vaarikavahuga, C-vitamiinist pakatavat apelsinipralineed, mõttetegevust elavdavat aprikoosi-juustu-lollypop’i ning juba paljude lemmikuks saanud šokolaadi-juustukooki vahvlitega.

Magusa või soolase suupistevaagna hind koos pokaali vahuveiniga 10 eurot.

Kõlab ahvatlevalt või mis? Kui jah, siis premeerige end tööpäeva lõpu puhul suupistevaagnaga meie hotelli kaminavalgel või naudi seda enne teatrietendust, kino või midagi hoopis romantilisemat!

 
 

Villu Veski vägev juubelikontsert

Meie hotelli missiooniks on muuta Nordic Hotel Forumi külastamine igati meeldivaks, kuid meie jaoks on ka oluline toetada väärikaid kultuurisündmusi, mis annavad lisaväärtust nii neile, kes siin elavad, kui ka neile, kes saabuvad kaugemalt. Seetõttu oleme juba aastaid toetanud nii filmi-, moe-, muusika- kui ka spordiüritusi. Üheks selliseks pikaajaliseks koostööpartneriks on olnud ka Muhu tulevikumuusika festival “Juu Jääb”.

“Juu Jääb” ei ole aga mitte ainult väärikas festival, vaid seda korraldab ka väärikasse ikka jõudnud Villu Veski. Tema viiekümnenda juubeli väärikaks tähistamiseks toimub Estonia kontserdisaalis neljapäeval, 19. jaanuaril, mis on meie kõrgmuusika tempel, Villu Veski vääriline juubelikontsert. Lisaks juubilarile annavad laval suurepärase esinemise Tallinna Saksofonikvartett, Põhjala Saarte Hääled, Tango Nuevo, Sergei Manukjan&Avicenna ja paljud teised. Õhtut juhib aga igihaljas mahehääl Mati Talvik.

Täname siinkohal juubilari suurepärase koostöö eest ning edastame ka omalt poolt kirglikud õnnesoovid väärikasse ikka jõudmise puhul!

TripAdvisor.com hindab meie hotelli kõrgelt

Peale linnade ja sihtkohtade hindab TripAdvisor.com ka hotelle, et saabujad teaksid, kus peatuda. Seejuures on oluline märkida, et hotelle ei järjesta mitte uhkete nimedega komisjonid ega komiteed, vaid igaüks, kes on ööbinud mõnes hotellis, saab oma hinnangu anda. Nii kujuneb isiklike kogemuste kaudu usaldusväärne tulemus.

Kokku hinnatakse Tallinnas kaheksakümmend üht hotelli. Oleme uhked, et jääme selles tihedas rebimises auväärsele viiendale kohale. Kommentaarides kiidetakse nii meie asukohta kui ka moodsat sisustust. Erilised kiidusõnad saab aga meie hotelli rikkalik hommikusöök, mis üllatab positiivselt ka kogenud maailmarändureid.

Tore, et oleme end tõestanud, ning lubame, et ei vea Teid alt ka tulevikus!

 
wordhotels  Euroopa Liit
Viru väljak 3, 10111 Tallinn, Eesti
Tel: +372 622 2900 | Skype: forum_reservations|forum@nordichotels.eu
Jälgi
meid
Facebook Twitter YouTube