Kui te seda e-kirja korrektselt ei näe, siis vajutage siia
Nordic Hotels | Pildid | Numbritoad | Asukoht | Restoran Monaco | Konverentsikeskus | Paketid | Kontakt
Nordic Hotel Forum

Kallid külalised 

Öeldakse, et head asjad tulevad nende juurde, kes on valmis ootama. Eesti rahvas on piisavalt kaua oodanud ja meil on hea meel, et täna on Eesti vaba. Vabaduseta ei oleks meie iseseisvat Eesti kapitalil põhinevat  hotelli siinsamas meie vaba riigi pealinna südames!

Kutsun teid nautima vabaduse vilju meie hotellis kõikidel meie vaba riigi pidu- ja argipäevadel!
 

allkiri

Feliks Mägus
Juhatuse esimees
Nordic Hotels OÜ
 

Korraldame tasemel konverentse

Lisaks majutusele moodsates tubades ning hõrgutavatele einetele meie hotelli restoranis, pakume Tallinna tihedal konverentsiturul ka kõike seda, mida on vaja ühe õnnestunud konverentsi pidamiseks. Nii on meie hotellis toimunud, ja toimub ka edaspidi, palju maailmatasemel konverentse. Kuid mida arvavad konverentsidel osalejad meie hotellist ja Tallinnast üldse?

Sellest aimu saamiseks korraldas Tallinna Ettevõtlusamet eelmise aasta lõpus konverentside külastajate seas uuringu. Tallinna hinnati üllatuslikult vägagi kõrgelt. Meie linna eelisteks peeti linna ilu, sõbralikke inimesi ning turvalisust. Kohati oli Tallinna hinnang isegi kõrgem kui sellistel teada-tuntud konverentsilinnadel nagu London, Berliin, Barcelona ja Viin.

Konverentsidelegaadid hindasid ka kümmet hotelli Tallinnas kui konverentsipaika ja majutuskohta. Konverentsipaigana sai Nordic Hotel Forum kõrgeimad punktid kõigis kolmes kategoorias: kvaliteet, teenindus ja toitlustus. Hinnates hotelli kui majutuskohta, saime kõrgeimad punktid nii teeninduse kui toitlustuse kategoorias.
                                   
Seega tundub, et oleme õigel teel. Kui soovite selles ise veenduda, siis võtke meiega ühendust telefonil 622 2999 või e-kirja teel forum@nordichotels.eu, sest soovime teile tõestada, et oleme oma tiitli väärilised!                                   

 
 

Õnnitleme kuueaastaseks saanud KUMU

Kumu ei ole mitte ainult Baltikumi suurim ja moodsaim väärikate tiitlitega pärjatud kunstimuuseum, vaid ka meie pikaajaline koostööpartner, keda õnnitleme kuueaastaseks saamise puhul. Nordic Hotel Forumil on hea meel, et oleme saanud abiks olla paljude kultuurisündmuste jõudmisel kohaliku publiku ette.

Kuna tegemist on suurepärase kunstimuuseumiga, soovitame sünnipäevalapsele külla minna. Praegu on Kumus lisaks mahukale Eesti kunsti püsiekspositsioonile ka kahe silmapaistva kaasaegse kunstniku näitus. Suures saalis saab nautida Eesti ühe rahvusvaheliselt tuntuma kunstniku Kaido Ole just Kumu jaoks loodud ülisuuri maale ning 4. korrusel on väljapanek ühe legendaarseima Leedu maalikunstniku Šarunas Sauka töödest.

Õnnitleme veel kord sünnipäevalast ning soovime, et Kumu pakuks kunstinaudinguid siinsamas Kadriorus mitte ainult aastate, vaid ka aastakümnete pärast. Ars longa, vita brevis est!

Kas teadsid, et kaugemalt tulijatele, aga ka kohalikele kunstinautlejatele teeb Kumu külastamise eriti mugavaks Nordic Hotel Forumi kunstipakett?
 

Äge sviidikontsert meie hotellis

Tallinn Music Week on küllaltki noor festival, kuid juba on see leidnud oma kindla koha melomaanide südames nii meil kui mujal.

Ka tänavu on selle muusikafestivali ametlik hotell Nordic Hotel Forum. Erinevus on aga see, et kui eelmistel aastatel sai festivali esinejatega kohtuda meie hotellis vaid  hommikusöögilauas või hubases lobby-baaris, siis seekord on festivali ametlikus programmis ka üks äge üritus, mis toimub ühes meie hotelli sviidis.

Nimelt toimub 31. märtsil veebikontsert, mille jooksul astuvad hotelli sviidis nr 644 üles noored ja andekad muusikud ning bändid  Jagaspace, Orelipoiss ja Sepia Soomest. DJ setiga esineb Sander Mölder. Kontsert toimub kell 15–17 ning seda on võimalik nautida kõikjal, kuhu ulatub netiühendus – esinemine kantakse reaalajas üle interneti kõigi muusikasõpradeni.

See ei ole aga veel kõik, millega Tallinn Music Week üllatab. Täpsema ürituste kava ja esinejate nimistu leiad festivali kodulehelt

Oleme rõõmsad, et saame ka sel aastal tuua väärt kultuuri inimestele lähemale!

 
wordhotels  
Viru väljak 3, 10111 Tallinn, Eesti
Tel: +372 622 2900 | Skype: forum_reservations|forum@nordichotels.eu
Jälgi
meid
Facebook Twitter YouTube