Kui te seda e-kirja korrektselt ei näe, siis vajutage siia
Nordic Hotels | Pildid | Numbritoad | Asukoht | Restoran Monaco | Konverentsikeskus | Paketid | Kontakt
Nordic Hotel Forum
Mul on hea meel, et Nordic Hotel Forum on üks neist, tänu kellele Tallinn Music Week on vaid paari aastaga kasvanud festivaliks, mis on leidnud oma kindla koha muusikasõprade südames nii meil kui mujal.
Nordic Hotel Forumiga jäävad rahule alati ka meie olulised väliskülalised, nagu Vene legendaarne muusikakriitik Artemyi Troitsky ja Grammy nominent "Shrek 2"
filmimuusika eest, Chris Douridas.

 

Helen Sildna
Tallinn Music Week
Peakorraldaja
 
TMW ja KUMU kuulutavad kevadet

Kevade kultuurne avaakord kõlab juba sellel nädalavahetusel Tallinn Music Week’il! Seekordsel festivalil astuvad üles pea kõik  parimad Eesti muusikud ja bändid Liis Lemsalust, Laika Virginist HU?ni välja, lisaks paljud eripalgelised ja sama head  esinejad Soomest, Lätist, Suurbritanniast ja Kanadast.

Lisaks tavapärastele kontserdipaikadele toimub sel laupäeval meie hotellis ka vinge sviidikontsert, mida kuulajad saavad nautida  interneti-otsepildina oma arvutite või nutitelefonide kaudu. Sviidikontserdil esinevad Jagaspace, Orelipoiss ning Sepia Soomest. DJ-setiga astub üles Sander Mölder. Kontsert toimub laupäeval, 31. märtsil kell 15–17 ning seda on võimalik nautida kõikjal, kuhu ulatub netiühendus, – esinemine kantakse reaalajas interneti kaudu kõigi muusikasõpradeni!
Interneti-lingi postitame Nordic Hotel Forumi Facebooki kontole. 

Kui aga soovite oma nädalavahetusi lisaks parimale muusikale ka millegi muuga sisustada, siis siin tuleb teile appi Eesti Kunstimuuseum. Aprilli lõpuni toimuvad seal pikad kolmapäevad. See tähendab, et kuu esimesel kolmapäeval on Kadrioru kunstimuuseum, teisel Mikkeli muuseum ning kolmandal ja neljandal nädalal Kumu avatud kolmapäeviti kella üheksani õhtul. Tänu sellele saad nautida maailmapilti avardavaid kunstiteoseid ka pärast väsitava tööpäeva lõppu.

Soovime teile kultuurset kevadet!
 
  Nüüd saad meilt SAS-i boonuspunkte

Kuulume Wordhotelsi ketti, mis koondab üle viiesaja omanäolise ja iseseisva hotelli üle maailma. Hea uudis on, et nüüdsest on Worldhotels uus SAS-i püsikliendiprogrammi EuroBonus partner.

Täpsemalt tähendab see seda, et ööbides nüüd meil maksimaalselt kuni kolm järjestikust ööd, saate iga öö eest 500 boonuspunkti. Kõlab ahvatlevalt, mis? Kui jah, siis broneerige esimesel võimalusel endale meie hotellis tuba Nordic Hotel Forumi kodulehelt. Pakkumine kehtib ööbimistele, mis toimuvad enne selle aasta 20. maid.

Õnnitleme NUKU’t 60. juubeli puhul

Paljud teavad NUKU’t kui vaid Eesti Riiklikku Nukuteatrit, mis asub paariminutise jalutuskäigu kaugusel meie hotellist Tallinna vanalinnas. Tegelikult koondab NUKU ühe katuse alla lisaks Eesti ainsale  nukuteatrile ka erakordse muuseumi ning  põneva teaduskeskuse.

Märts on NUKU juubelikuu, sest nüüdsest on ta 60-aastane. See teeb temast vanima pidavalt tegutsenud ning säilinud nukuteatri meie regioonis. Juubelikuul toimub NUKU-s palju huvitavat alates ekskursioonidest sinna, kuhu publik tavaliselt ei pääse, põnevate ja mitmekülgsete esietendusteni nii lastele kui ka täiskasvanutele.

Õnnitleme auväärses eas koostööpartnerit ning soovime ja lubame, et seisame selle eest, et NUKU ei kaoks kuhugi ka järgmise 60 aasta jooksul!

Tulge teiegi juubilarile külla, sest NUKU on tõesti erakordne. Kaugemalt tulijatele, või miks mitte ka kohalikule nautlejale, teeb NUKU külastamise eriti mugavaks Nordic Hotel Forumi NUKU muuseumi pakett, millega saad lähemalt tutvuda siin!
 
  Nordic Hotel Forum – aasta kultuurisõber 2011

Oleme aastaid toetanud erinevaid kultuurisündmusi. Selle kinnituseks omistas kultuuriminister Rein Lang meile eritiitli aasta kultuurisõber 2011. Peale meie said ministrilt selle väärilise aunimetuse ka Nordea Pank ja tuntud metseen Enn Kunila.

Kultuuri toetada on hea, selle eest tunnustatud saada on aga veel parem. Täname kõiki partnereid, kes meid sellele auhinnale esitasid. Lubame, et jätkame kindlasti selle nimel, et Eesti ühiskonnale ja inimestele olulised sündmused toimuksid ka tulevikus!

Kevin Korjuse F1 vormel meie hotelli lobby’s

Märtsi alguses esitles Lotus F1 meeskond meie hotelli konverentsisaalis oma uut iRace Professional tegevuskava, kuhu on kaasatud ka noor vormelilootus Kevin Korjus.

Lisaks Kevinile endale sai hotelli fuajees näha – julgemad ka katsuda – päris Lotus Renault vormelautot, mille rooli Kevin õige pea istub. Olgu veel lisatud, et praegu sõidab selle tehnikaimega, mis ei paku mitte ainult suuri kiirusi, vaid ka silmailu, ei keegi muu kui vormeli endine maailmameister Kimi Räikkonen.

Loodame, et järgmine kord, kui seda autot või mõnd selle veel uudsemat versiooni meie hotellis näha saab, on sellel suurelt Eesti lipp ja Kevini nimi!
 
wordhotels  
Viru väljak 3, 10111 Tallinn, Eesti
Tel: +372 622 2900 | Skype: forum_reservations|forum@nordichotels.eu
Jälgi
meid
Facebook   Twitter   YouTube