Kui te seda e-kirja korrektselt ei näe, siis vajutage siia
Nordic Hotels | Pildid | Numbritoad | Asukoht | Restoran Monaco | Konverentsikeskus | Paketid | Kontakt
Nordic Hotel Forum
"Riik, mille president näitab Tallinn Music Weeki avakõnes üles sügavaid teadmisi nii Jello Biafrast kui PJ Harveyst, ei saa olla miskit muud kui lahe!"

 

Nii tutvustas muusikakriitik Amy Liptrop Eestit enam kui poolele miljonile PJ Harvey Facebooki fännile
 
Päike avas suveterrassi

Kui päike hakkab heledamalt paistma ja ka viimased lumehelbed on sulanud, tekib vastupandamatu soov minna õue ja nautida kaunist ilma ning ehk ka midagi muud.
Seepärast ootame teid sügiseni igal päiksepaistelisel päeval meie suveterrassile, kus lisaks ajaveetmisele saab nautida kergeid ja tervislikke salateid ning loomulikult pakume ka janustele just seda värskendavat või ergutavat jooki, mida nad kõige rohkem vajavad.

Tule ilusa ilmaga õue, sest meie suveterrass ootab teid igal päikselisel päeval!
 
Emadepäeva lõuna emale kingituseks

Emadepäev väärib kindlasti tähistamist. Seda võib teha mitmeti, kuid üks suurepärane võimalus on nautida koos emaga emadepäeva eripakkumist meie hotelli restoranis Monaco pühapäeval, 13. mail kell 13–17.
Peakokk Oleg Alasi on selleks puhuks valmistanud maitsva ja tervisliku menüü. Teid ootab nii külluslik Rootsi laud kui à la carte põhiroad, lisaks ka tervitusjook restoranilt Monaco!
Et saaksite restoranikülastust täielikult nautida, ootab teie pisiperet lastenurk, kus ei hakka kohe kindlasti igav! Seal saab Pipi juhendusel meisterdada ja joonistada ning teha palju muud põnevat.

Selle toreda pärastlõuna muudavad meeldejäävaks ka Vanalinna Hariduskolleegiumi õpilased, kes esinevad muusikaliste tervitustega. Traditsiooniks on saanud ka emadele sellel tähtsal päeval kingituste tegemine. Jätkame seda meeldivat traditsiooni – kõikidele emadele on kingitus meie hotellis asuvalt ilusalongilt Sinine Salong ning eksklusiivselt Prantsuse kosmeetikafirmalt Matis.

Unustamatu emadepäeva paketi hind restoranis Monaco on täiskasvanutele 23 eurot, 8–15-aastased 14 eurot ja kuni 7-aastased tasuta. Kõlab ahvatlevalt? Kui jah, siis broneeri laud juba täna telefonil 622 2999 või kirjuta  forum@nordichotels.eu.

TREFF vallutab vanalinna

Juba viiendat korda korraldab NUKU rahvusvahelise festivali TREFF, mis toob 24.–27. maini Tallinna vanalinna tänavatele kõik etenduskunstid – sõnateatri, tantsu, nukukunsti, tänavateatri, perfomance’i ja muusika. Ka sellel aastal toob festival Tallinnasse maailma visuaal- ja nukuteatrite tipplavastused nii meilt kui mujalt, näiteks Inglismaa, Prantsusmaa, Belgia, Itaalia, Sloveenia, Soome, Hispaania ja Venemaa.

Teater meeldib eriti just lastele. Sellepärast on erilist rõhku pandud TREFFi lasteprogrammile, mille jooksul toimub palju lahedaid lastelavastusi. Lisaks klassikalistele nukulavastustele pakuvad värsket lähenemist ja uusi tuuli etenduskunstide tudengid Eestist ning mujalt maailmast.

See on tõeliselt lahe üritus! Kui tahate kogeda midagi põnevat ja teistsugust, siis on TREFF just teile, sest festivali kavast leiab igaüks midagi sellist, mis just talle meeldib.
 
Põhjamaade tähed mai lõpus Estonias

Nagu juba traditsiooniks saanud, esineb Põhjamaade Sümfooniaorkester ka sel kevadel Tallinnas.  Seekord astub ta publiku ette 29. ja 30. mail Estonia kontserdisaalis galakontsertiga „Põhjamaa tähed“. Alati särava dirigendi Anu Tali juhatusel tutvustab Põhjamaade Sümfooniaorkester ka nüüd oma suurepäraseid soliste ja maailmaklassikat. Sellel kontserdil tulevad ettekandmisele Vivaldi, Bachi, Mozarti, Masseneti, Brahmsi, Coplandi, Ravei, Griegi ja meie oma Tubina looming.  

Oleme läbi pikaajalise koostöö pannud aluse sellele, et Põhjamaade Sümfooniaorkester jälle Tallinnasse jõuaks. Me ootame teid iga päev ja kell, kuid kui soovite mai lõpus nautida Põhjamaa Sümfoonikuid Tallinnas, soovitame teil kiirelt piletid hankida, sest tavaliselt müüakse need väga kiiresti läbi – esinevad nad siin ju vaid kaks korda aastas. 

Külaline tegi vigurit

Meie hotellis peatub paljude professioonide esindajaid. Loomulikult ei ole oluline mitte see, kes inimene on, vaid see, et ta peaks lugu moodsast keskkonnast ja heast asukohast. Kuid meil ei ole kunagi midagi selle vastu, et mõni oma ala tippspetsialist jagaks meie hotellis seda, milles ta kõige parem on.
Aprillis peatus Nordic Hotel Forumis rahvusvaheliselt tuntud Vene opositsioonipoliitik Garri Kasparov, kes on lisaks sellele ka legendaarne male suurmeister ja malehariduse edendaja. Selleks, et ehk Eestistki sirguks järgmine male suurmeister, algatas ta rahvusvahelise projekti „Male koolis“.
Ürituse raames astusid suurmeistri vastu 20 eri vanusegrupi Eesti paremad noormängijad. Lahingud, mida malelaual löödi olid kõvad ja sugugi mitte kõik suurmeistri vastased ei olnud kergete killast. Kuigi võitu noormängijatele ei tulnud, mängisid temaga viiki kaks Eesti malelootust, kellest tugevaima reitinguga on vaid 14 aastane Eesti meister kiirmales Ottomar Ladva.

Soovime meie hotelli poolt kõikidele Eesti maletajatele edu ja loodame, et juba õige pea on male suurmeister üks nendest noortest, kes Garri Kasparoviga jõudu proovis.
 
wordhotels  
Viru väljak 3, 10111 Tallinn, Eesti
Tel: +372 622 2900 | Skype: forum_reservations|forum@nordichotels.eu
Jälgi
meid
Facebook   Twitter   YouTube