Kui te seda e-kirja korrektselt ei näe, siis vajutage siia
Nordic Hotels | Pildid | Numbritoad | Asukoht | Restoran Monaco | Konverentsikeskus | Paketid | Kontakt
Nordic Hotel Forum
Tore, et suvi on jälle saabunud! Oleme andnud oma panuse selleks, et saaksite seda veeta võimalikult mitmekülgselt. Kutsungi teid suvisest kultuurielust osa saama väärikatele suveüritustele, mida me toetame, ning samuti olete oodatud meie suveterrassile nautima linnasuve melu ja romantikat.

 

Ilusat suve soovides

allkiri

Feliks Mägus
Nordic Hotels OÜ juhatuse esimees
Oleme Eesti esimene superior’i tasemega neljatärnihotell

Eestis on palju neljatärnihotelle, kuid Nordic Hotel Forum on esimene, mis sai Eesti Hotellide ja Restoranide Liidult nelja tärni superior’i taset tõendava ametliku tunnistuse.

Teenisime superior’i taseme välja sellega, et lisaks kõigele tavapärasele, mis teeb ühest hotellist neljatärnihotelli, on meil ka palju muud, mis muudab meilt saadud kogemuse parimaks: basseiniga lõõgastuskeskus, akende ja uste hea helipidavus, à la carte-hommikusöögi võimalus, mõnus atmosfäär ja heal tasemel sisustus.
Kuigi tärnid ei ole Eesti hotellidele kohustuslikud, teame, et nende olemasolu on klientide silmis väga oluline. Tahame ka tulevikus pakkuda oma klientidele alati kvaliteetset teenindust ja igakülgset mugavust. Sellepärast lubame, et ei jää loorberitele puhkama, vaid pingutame veel rohkem, et saaksite parima kvaliteediga teeninduse nii praegu kui ka tulevikus.
 
Võitsime parima muusikakonverentsihotelli auhinna

Üks meie missioon on väärt kultuurisündmuste korraldamine. See oli ka põhjus, miks kultuuriminister Rein Lang andis meile tänavu veebruaris aasta kultuurisõbra tiitli. Meie kultuuritoetamise pürgimused ei jää aga silma ainult kohalikele kultuurisõpradele.
Sellel aastal toimus Brightonis festival The Great Escape, mille raames korraldataval iga-aastasel rahvusvahelisel muusikakonverentside auhinnagalal Yearly Music Conference Awards sai Tallinn Music Week tänavu parima konverentsihotelli tiitli, mis kuulub festivali koduhotellile Nordic Hotel Forum. Tallinn Music Weeki on sellel väärikal sündmusel pärjatud ka varem, näiteks eelmisel aastal pälvis ta parima uue väikefestivali nimetuse.
Meie hotelli eelistena toodi esile asukoht vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel sündmuspaikadest ning vanalinnavaatega lõõgastuskeskus ja bassein, mis on eriline boonus kõigile festivali väliskülalistele.
Oleme Tallinn Music Weeki toetanud juba esimesest korrast alates ja meie jaoks on see üks aasta tähtsamaid kultuurisündmusi. Naudime koos külalistega alati seda erilist õhkkonda, mille festival loob. Õnnitleme Tallinn Music Weeki suure tunnustuse puhul ja loodame koostööd jätkata ka tulevikus!
Concierge-teenus meie hotellis

Hotellis on tore, aga sageli on vaja ka linna peal asju ajada. Meie hotell asub küll otse Tallinna südames, kuid mida teha siis, kui koht, mida vaja külastada, on kaugemal kui jalutuskäigu kaugusel? Või hoopiski siis, kui asjatoimetused on kõik toimetatud ja tahaks lihtsalt vaba aega veeta, aga ei tea, kus seda võõras linnas teha?
Selles olukorras abistavad teid toredad võõrkeeli valdavad tüdrukud ettevõttest Travelease, kes on end sisse seadnud meie hotelli vastuvõtuleti vastas.
Nemad aitavad teil lahendada kõikvõimalikud transpordiküsimused, muu hulgas hangivad ühissõiduki- ja kopteripiletid, otsivad veoteenuse pakkuja või hoopis limusiinirendi. Samuti saab neilt infot selle kohta, mida põnevat meie linnas ja selle lähiümbruses toimub ning kuidas võimalikult meeldejäävalt vaba aega veeta, alates romantilistest väljasõitudest ja lõpetades huvitavate ekskursioonide või põnevate motoseiklustega.
Loodame, et see võimalus muudab teie viibimise Tallinnas veelgi tulemuslikumaks ja meeldejäävamaks!
 
Lennusadam ja teletorn kutsuvad tutvuma

Nüüd on veel rohkem põhjusi Tallinna külastada, sest siin on avatud kaks uut põnevat paika, kus kohe kindlasti igav ei hakka. Teid ootavad Lennusadam maailmas unikaalsete vesilennukiangaaridega ja Eesti kõrgeim hoone – Tallinna teletorn – oma ülipõnevate atraktsioonidega.
Lennusadam on tõeline arhitektuuripärl, aga peale selle saab seal kohtuda ehtsate legendidega: Eesti esimese, sel aastal oma 80. sünnipäeva tähistava allveelaevaga Lembit, auriku-jäämurdjaga Suur Tõll ja vesilennukiga Short 184, mille koduks need angaarid eelmise sajandi kahe- ja kolmekümnendatel olid. Samuti on seal hulgaliselt põnevaid võimalusi end merealadel proovile panna.
314 meetri kõrgune Tallinna teletorn valmis 1980. aasta Moskva suveolümpiamängude puhuks. Nüüd on torn uuesti avatud ning peale igasse külge avaneva hingematva vaate 170 meetri kõrguselt vaateplatvormilt, kuhu kiirlift sööstab vaid 49 sekundiga, on seal palju põnevaid väljapanekuid ja tegevusvõimalusi. Kõige muu hulgas saab vaadata 3D-filme või hoopis saata esimese korruse telestuudiost vaid mõne minutiga valmiva videotervituse kas või teisel pool maakera asuvale sõbrale.
Kutsume teidki neid toredaid paiku külastama. Majutuseks sobiva hinna leiate meie hotelli kodulehelt!
Google Maps toob meie hotelli lähemale

Sajandeid on inimkond uskunud, et maailm muutub järjest paremaks paigaks. XX sajand, mil reisimine läks palju lihtsamaks ja elektroonika arenes tormiliselt, on selle tõestus.
Nüüdseks on asjalood jõudnud juba nii kaugele, et meil on võimalus arvuti eest lahkumata tutvuda iga paigaga kas või teisel pool maakera. Nii jäävad ära olukorrad, kus hotelli saabudes avastame, et kirjelduse järgi linna parimas piirkonnas asuv majutusasutus on ehitatud hoopiski prügimäele, surnukuuri ja autolammutuse vahele.
Meie hotell asub Tallinna nullpunktis, kesklinna keskel. Kes ei usu, võib seda nüüd ka Google Mapsi kaudu kontrollida. Veel parem on aga see, kui tulete kohale – kas ööbima või meie restorani maitsvaid roogi nautima –, sest olgu Google Maps nii hea kui tahes, oma silm on ikka kuningas!
 
wordhotels  
Viru väljak 3, 10111 Tallinn, Eesti
Tel: +372 622 2900 | Skype: forum_reservations|forum@nordichotels.eu
Jälgi
meid
Facebook   Twitter   YouTube