Kui te seda e-kirja korrektselt ei näe, siis vajutage siia
Nordic Hotels | Pildid | Numbritoad | Asukoht | Restoran Monaco | Konverentsikeskus | Paketid | Kontakt
Nordic Hotel Forum
Suvi hakkab lõppema ja varsti ei saa enam õues mõnusalt aega veeta. Sellepärast kutsume teid meie hotelli fuajeebaari esimesi sügisilmu nautima. Siin on hea meenutada kerge lambrusco ja hõrgu magustoiduga meeldivaid hetki möödunud suvest ning teha plaane pikaks ja pimedaks talveajaks. Jõuludest on ehk veel vara rääkida, kuid ka sellel aastal kutsume teid neid meiega veetma, sest meie hotelli peakokk Oleg Alasi valmistab ka sellel aastal teile hõrgutava kolmekäigulise jõuluõhtusöögi ning oleme Teile loomulikult igati abiks ka Teile meeleoluka jõulupeo korraldamisel.

 

Ilusat sügise algust soovides

allkiri

Feliks Mägus
Nordic Hotels OÜ juhatuse esimees
Peakokk üllatab magusaga

Meie hotelli peakokal Oleg Alasil on kena komme meie hotelli külalisi ning ka oma kolleege meeldivalt üllatada.

Sügis ei ole enam kaugel ja septembrikuus võib juhtuda, et mõnusalt planeeritud istumisel lageda taeva all võivad osalejatel näod sügistuulte mõjul küllaltki hapuks tõmbuda. Sellepärast ongi kasulik tulla septembrikuus meie hotelli fuajeebaari.

Siin pakume teile lisaks mõnusale olemisele sügavates tugitoolides või kamina ees hõrku magustoitu, mis toob näole naeratuse ja mille on meie peakokk valmistanud koostöös programmiga Eesti Maitsed. Kuna suvi on just lõppenud, pakume selle juurde ka suviselt kerget lambrusco’t tunnustatud veiniasjatundjatelt ettevõttest Veinisõber, mida nautides on hea meenutada kõike seda meeldivat, mis suvel toimus.
Kõlab ahvatlevalt või mis? Kui jah, siis tule ja naudi septembris esimesi sügisilmu meie hotelli fuajees hõrgu magustoidu ja kerge lambrusco’ga.
 
Saime järjekordse tunnustuse

Nordic Hotel Forum valiti  Baltic Ambassadori programmi raames Baltimaade parima reisisihi auhinna viie finalisti hulka.

Olgu veel öeldud, et Baltic Ambassador ei ole mitte üks isik, kes oma suva järgi paneb ritta reisisihid, mis talle meeldivad või ei meeldi, vaid programm, mis tutvustab parimaid sihtkohti Läänemere ääres. Koostööd tehakse sadade reisibüroode ning ürituskorraldusettevõtetega, kellele tutvustatakse erinevaid sihtkohti Balti riikides, mida nad omakorda hindavad. Hindamise kriteeriumid on muu hulgas ka laitmatu reisikorraldus, hinna ja kvaliteedi suhe ning kohaliku kultuuri tutvustamine.
Avaldasime hindajaile muljet kõikides nendes kategooriates. Meil on väga hea meel järjekordse tunnustuse üle ning lubame, et pingutame ka tulevikus selle nimel, et teid vaid positiivselt üllatada!
Tallinn International Horse Show tuleb kümnendat korda!

Selle aasta oktoobris toimub juba kümnendat korda tõeliselt suurejooneline ratsaspordifestival Tallinn International Horse Show. 5.–7. oktoobrini Saku Suurhallis toimuv Tallinn International Horse Show pakub kõigil kolmel päeval kõrgetasemelisi rahvusvahelisi ratsavõistlusi ja hobu-show’sid, mis tipnevad maailmakarika Tallinna etapi pea-ala, Alexela grand prix'ga. Kuid see ei ole veel kõik – lisaks Euroopa parimatele ratsudele ja ratsanikele, kes üksteiselt mõõtu võtavad,  saab nautida ka tipptasemel meelelahutust ning nagu juba traditsiooniks saanud, ei hakka igav ka kõige pisematel.

Õnnitleme Tallinn International Horse Show’d esimese ümmarguse juubeli puhul ja lubame kindlasti ka tulevikus panustada kodumaise ratsasporditraditsiooni arengusse ja jätkumisse, sest ka Nordic Hotel Forumi meelest on see tähtis osa meie kultuurist!
Kunstimuuseum üllatab 1920. aastate avangardiga

Meie pikaaegne koostööpartner Eesti Kunstimuuseum on sellel aastal toonud ja toomas publikuni palju põnevaid näitusi. Üks üllatavamaid neist saab kindlasti olema augusti viimasest päevast avatud näitus, mis vaatleb 1920.–1930. aastatel tegutsenud avangardistliku Eesti Kunstnikkude Rühma loomingut.
Aeg 90 aastat tagasi oli murranguline mitmes mõttes: just oli lõppenud kogu maailma šokeerinud Esimene maailmasõda tänu millele olid tekkinud uued riigid, sealhulgas ka meie oma vabariik. Tundus, et kõik vana on kadunud ja tulemas on midagi tundmatut, modernset ja uut. See avaldus nii kunstis, kirjanduses kui ka disainis.
Enamasti arvatakse, et suurt kunsti tehakse vaid Pariisis ning teistes metropolides, kuid tegelikkus on see, et meie kohalikud kunstnikud ei ole vähemalt kahekümnendal sajandil neile alla jäänud. Seda see näitus ka tõestab, näidates meie kunstnike modernsest ajavaimust kantud maailmapilti mööblidisainis, teatrikujunduses ja mujal.
Kutsume teid kõiki seda näitust külastama ning pärast seda meie hotelli fuajeebaari selle üle muljeid jagama. Vajaduse korral aitame ka öömajaga!
Disainiöö tuleb jälle!

Kollased lehed ei ole ainuke ilu, mida meile toob septembrikuu. 20.–23. septembrini toimub juba seitsmendat korda Eesti Disainerite Liidu korraldatav Disainiöö.
Seekordse Eesti disainielu elavdajana tuntud Disainiöö lipukiri on „Design Matters“, ehk disain loeb, mis tähendab seda, et uuritakse ja vaadatakse seda käegakatsutavat, mis on muutnud meie elukeskkonna paremaks. Selleks toimuvad erinevad seminarid, väljapanekud, konkursid ja õpikojad ning esinevad maailmakuulsad disainerid nii meilt kui ka mujalt. Disainiöö tõmbekeskused asuvad kõikjal üle linna: nii meie hotelli kõrval Rotermanni kvartalis kui ka Eesti Disaini Majas, kus asub ka disainiööklubi.
Disainiöö tippsündmus on aga Eesti Disainiauhindade pidulik üleandmine Lennusadamas, millest oli ka meie viimases uudiskirjas juttu. Selles suurepärases hoones jagatakse tunnustust nii tootedisaini, graafilise disaini kui ka teenuse disaini valdkonnas. Peale selle ilmestab seda galaõhtut eesti juurtega maailmakuulsa moedisaineri Oskar Metsavahi moeetendus.
Meil on vaid hea meel, et Eesti disainile tähelepanu pööratakse, sest igaüks, kes meie hotelli külastab, saab aru, et see on meie jaoks tähtis!
 
wordhotels  
Viru väljak 3, 10111 Tallinn, Eesti
Tel: +372 622 2900 | Skype: forum_reservations | forum@nordichotels.eu
Jälgi
meid
Facebook   Twitter   YouTube