Kui te seda e-kirja korrektselt ei näe, siis vajutage siia
Nordic Hotels | Pildid | Numbritoad | Asukoht | Restoran Monaco | Konverentsikeskus | Paketid | Kontakt
Nordic Hotel Forum
Tänaseks võib suure rõõmuga tõdeda, et PÖFF-i toetajate seas on nii pikaajalisi partnereid nagu Nordic Hotel Forum kui ka uusi ja väga  positiivse ellusuhtumisega ning väärtushinnangutega partnereid. See on suurepärane turvatunne, kui sponsoritest on saanud lähedased partnerid, kes hoolivad ja mõistavad teineteist ning on alati valmis muutuvates oludes ühiselt lahendusi leidma.
2012 aasta kevadel, kui tegime kõikide oma partneritega eraldiseisvalt kokkuvõtteid eelmisest aastat ning mõtlesime uuele, oli kogunenud nii palju vahvaid ideid, mida oleks tahtnud ka teiste partneritega jagada. Nii tekkiski idee, et tuleks luua hoopis selline traditsioon, kus kõik partnerid koos saaksid mõtteid vahetada. Ja sündiski „PÖFF-i Sõprade Klubi“, kuhu kuulub ka Nordic Hotel Forum.

 

Neeme Kari
PÖFFi tegevjuht
Lõunasöök ei pea olema vaid kiire jõusööt

Pikaks unelemiseks lõunapausidel ei ole aega kellelgi. Sellepärast käiakse tavaliselt lõunastamas seal, kus saab kiirelt. Kuid kiire ei ole üldjuhul ei maitsev ega ka tervislik. Meie oleme aga peakokk Oleg Alasiga veendunud, et see ei pea kindlasti nii olema. Sellepärast olemegi teinud uue, personaalse ja mitmekäigulise lõunasöögi, mille serveerimiseks ja nautimiseks ei tohiks kuluda rohkem kui 45 minutit.
Mõnusalt kiireks teeb meie restoranis lõunastamiseks eelroogade buffet, milles on külmad suupisted ja salatikomponendid, päevasupp, külmad kastmed ning värsked leivad-saiad. Lisaks külmale buffe'le on ka spetsiaalselt selleks päevaks valmistatud pearoog, mis on kas madalal kuumusel küpsetatud lõheraguu, sõstraveinine põdra-metssealihahautis või midagi muud sama maitsvat. Lõunapausi lõpetab loomulikult dessert, mis on kas šokolaadi-pähklikook, tarretatud mustikasupp või midagi muud sama mõnusat. Kusjuures need toidud ei ole mitte ainult tervislikud, vaid tehtud ka nii palju kui võimalik kohalikust eestimaisest toorainest!
Tulge ja veetke täisväärtuslikud ja tervislikud lõunapausid meil!
 
Degusteeri meie jõulumenüüd varakult Tallinna Restoranide Nädalal

Selle aasta novembri esimene nädal on hea toidu nädal, sest 1.–7. novembril toimub Tallinna Restoranide Nädal. Sellel keskendutakse suurepärastele ja kvaliteetsetele toiduelamustele, mida Tallinnal on pakkuda.  Üheks kohaks, kus seda nautida, on meie hotelli restoran Monaco.
Selle aasta Tallinna Restoranide Nädala raames pakume  meie hotelli restoranis aegsasti võimalust nautida jõuluhõngulisi maitsenüansse. See annab hea võimaluse teha juba aegsasti õige ja lõplik valik pidulikuks jõuluõhtusöögiks, sest nii uskumatu kui see ka ei näi, ei ole aastalõpp enam mägede taga.
Lõunamenüü, mis koosneb pärlkanafileest valmistatud pearoast ning ahvatlevast desserdist, maksab vaid 10 eurot. Suurepärane õhtusöök aga, mis koosneb õrnsoolalõhega eelroast, pearoast, mis on tehtud 24 tundi küpsenud miniseakoodist ja viinaga rikastatud hapukapsast, ning astelpajuparfee desserdist maksab vaid 20 eurot.
See on väga hea pakkumine! Tallinna Restoranide Nädal kestab aga vaid seitse päeva, nii et ära maga seda maha, vaid broneeri selle pakkumise nautimiseks endale laud kas lõuna- või õhtusöögiks juba täna Tallinna Restoranide Nädala reserveerimiskeskuses telefonil  630 4050.
PÖFF tuleb 16. korda!

Suurim kodumaine filmifestival tuleb jälle! Sellel aastal juba 16. korda korraldatav filmifestival toimub juba 12. –28. novembril.
Nagu eelnevatel aastatel, on PÖFF kõige parem aeg maailma uuemate ja omanäolisemate filmide nautimiseks, sest kahe ja poole nädala jooksul näidatakse kõikjal Tallinnas sadu uusi ja omanäolisi filme. Kokku koosneb 16. PÖFF põhiprogrammist, kolmest alafestivalist ning filmi- ja kaastootmisturust. Tänavuse põhiprogrammi pearõhk on traditsiooniliselt Euroopa filmidel. Lisaks toimub aga ka laste- ja noortefilmide festival Just Film, animafilmide festival Animated Dreams ja tudengi- ning lühifilmide festival Sleepwalkers. Oluline on ka filmiprofessionaalidele mõeldud festival filmitööstusprogrammiga PÖFF Industry Days, mis toob sel aastal koostöös Eesti Filmi Klastriga Tallinnasse Aasia ning Põhja-Ameerika kinomaailma tipud, Cannes'i ning Berliini auhinnatud produtsentidest filmifondide ning festivalide juhtideni, kes vahendavad oma kogemusi ning uurivad koostöövõimalusi Eesti ning Kirde-Euroopa ja Skandinaaviamaadega. Uudsena leiab aset ka filmiinvesteeringute koolitus, mida viib läbi kõmufilmile Iron Sky üle ühe miljoni euro publikurahastust kogunud Soome digitaalagentuur Klok.

Põnev, eks? Igal juhul on  meil hea meel, et oleme andnud oma panuse PÖFFi traditsiooni jätkamisse ja et kõik see ka Tallinnasse jõuab, sest ka sellel aastal oleme selle filmifestivali ametlik hotell. Sellepärast tunneme PÖFFiga ka erilist sidet ning lisame Facebooki, just nagu ka eelmisel aastal, teile väärt filmisoovitusi selleks, et teaksite, millised filmid nende sadade seast just need tõelised pärlid on!
Lobby-baaris uus hõrk menüü

Praegu võib kindlalt öelda, et sügisilmad on saabunud. Sellepärast on igati mõistlik veeta mõnusalt aega kusagil, kus tuuleiilide asemel lendlevad hääletult ettekandjad ja hubasust pakub lisaks sulgpehmetele diivanitele ka kaminatuli.
Üheks selliseks kohaks on meie lobby-baar, milles istumise muudab eriti mõnusaks seal pakutav uus menüü. Kusjuures see ei paku gurmeenaudinguid mitte ainult õhtuks, vaid ka keset päeva saab nautida näiteks päevasuppi või lihtsalt mõnusat snäkki mõne värskendava joogi kõrvale.

Kõlab mõnusalt? Ongi. Tule vaid kohale ja naudi!
Näitus „Mood ja külm sõda“ Kumus

Võib tunduda, et nõukogude aeg oli külm, hall ja pime, ning kui päris aus olla, siis midagi eriti säravat tollest ajast ei meenugi, kuigi naisterahvad on püüdnud alati välja näha moekad ja veelgi kaunimad. Eesti oli Nõukogude Liidu kõige läänepoolsem ja -meelsem vabariik, mis oli küll muust maailmast raudse eesriidega ära lõigatud, kuid paistis silma eestlannade lääneliku rõivastuse poolest.
Seda aspekti tutvustab ka meie pikaaegne koostööpartner Kumu järgmise aasta 20. jaanuarini avatud näitusega „Mood ja külm sõda", mille peamine rõhk on moel ja sellega seotud nähtustel 1950.–1970. aastate Eestis, võimaldades köitvat sissevaadet Nõukogude Eesti naise eluolusse ning dialoogi Lääne moega.  See näitus viib elegantselt kokku tollase poliitika ja moe, sest mitte ainult kaunid eestlannad, vaid ka süsteem ise tegi 1950.–1960. aastatel suuri pingutusi selle nimel, et moe kaudu oma kuvandit parandada. Sellepärast loodi ka 1957. aastal legendaarne Tallinna Moemaja, et koos teiste sarnastega vormida nõukogude inimese välimust ja jõuda Läänest ette.

„Mood ja külm sõda“ on sügistalvises Tallinnas kindlasti üks huvitavamaid näitusi, mida külastada tasub või mille pärast lausa Tallinna tulla. Arvestage vaid sellega, et Kumu on avatud igal nädalal kolmapäevast pühapäevani, öömaja Pakub Nordic Hotel Forum Teile aga alati!
 
wordhotels  
Viru väljak 3, 10111 Tallinn, Eesti
Tel: +372 622 2900 | Skype: forum_reservations | forum@nordichotels.eu
Jälgi
meid
Facebook   Twitter   YouTube