Kui te seda e-kirja korrektselt ei näe, siis vajutage siia
Nordic Hotels | Pildid | Numbritoad | Asukoht | Restoran Monaco | Konverentsikeskus | Paketid | Kontakt
Nordic Hotel Forum
Jõulukuu on aeg, kui teeme kokkuvõtteid lõppevast aastast ja seame plaane uueks aastaks. See on aeg, mille veedame nendega, kes on meie jaoks olulised.
Sellepärast kutsume Teid ka aasta viimasel kuul Nordic Hotel Forumisse, et saaksite kogeda meie külalislahkust oma lähedaste või kolleegidega.
Ilusat aastalõppu soovides

 allkiri

Feliks Mägus
Juhatuse esimees
Kingi oma meeskonnale jõuludeks midagi head

Jõulud on kinkide tegemise aeg. Õige kingi leidmine ei ole aga sugugi lihtne, sest mis asi oleks just see kõige õigem.
Selle asemel võib kinkida aga mõnusa emotsiooni. Üks võimalus on kinkida unustamatu eine teie meeskonnale meie hotelli restoranis Monaco, näiteks suurepärane kolmekäiguline jõululõuna või -õhtusöök, mille on teinud spetsiaalselt jõulupühade jaoks meie hotelli peakokk Oleg Alasi. Täpsemalt saad tutvuda meie jõulumenüüga  siin. Kolmekäigulise jõulumenüü hind ühele inimesele on 29 eurot.

See ei ole aga kõik. Lisaks maitseelamusele ja mõnusale keskkonnale kingime kõikidele teie meeskonna liikmetele pääsme meie lummava vaatega lõõgastuskeskusesse. Nii saate endale kuumas saunas soojuse kontidesse ja basseinis sulistades värskendava kogemuse, see aitab unustada külma ja pimeda talve ning annab jõudu selleks, et minna hea tujuga vastu uuele aastale.

Kui leiate, et teie meeskonnale (alates kuuest inimesest) on just selline aastalõpukingitus parim, siis võtke meiega ühendust telefonil 622 2999 ja lepime detailides kokku.
 
Põhjamaade Sümfooniaorkestri 15. sünnipäeva kontsert Tallinnas

Anu Tali dirigeeritav Põhjamaade Sümfooniaorkester esineb detsembri alguses taaskord Tallinnas. See rahvusvaheline, kümne riigi professionaalsetest tippmuusikutest koosnev orkester, mille eesmärk on tutvustada Eesti muusikat ja kultuuri maailmas, peab Tallinnas oma 15. sünnipäeva kontserti. Need toimuvad juba 6. ja 7. detsembril Estonia kontserdisaalis ning esitlusele tulevad Mozarti viiulikontsert nr 3 ning Mahleri sümfoonia nr 5, dirigendiks Anu Tali ja solistiks Sergei Dogadin Venemaalt.
Õnnitleme Põhjamaade sümfoonikuid 15. sünnipäeva puhul ja täname pikaaegse koostöö eest – oleme kindlasti abiks ka tulevikus selle nimel, et tallinlased ja meie linna külalised saaksid osa põhjamaisest kvaliteetmuusikast.
Tunnustasime parimat noort!

Hea teenindus on oluline. Sellepärast innustas Eesti Hotellide ja Restoranide Liit ka sellel aastal 11 parimat hotelli- ja toitlustuse erialal õppivat noort stipendiumiga selleks, et populariseerida teenusmajanduse eriala ning tõsta majutus- ja toitlustusvaldkonna meisterlikkust.

Meie head teenindust on kiitnud nii külalised kui sõltumatud eksperdid. See on ka põhjus, miks lisaks tegevusele Eesti Hotellide ja Restoranide Liidus toetame noori tulevasi kolleege ka Nordic Hotel Forumi stipendiumiga.

Sellel aastal pälvis meie stipendiumi Triin Vaher, kes sooritas meil oma praktika ja on nüüd meie hea kolleeg ning jätkab õpinguid Tallinna Teeninduskoolis.
Õnnitleme!
ETV tütarlastekoor ja Ola Onabulega Kaarli kirikus

Täna, 4. detsembril esineb Kaarli kirikus ETV tütarlastekoor dirigent Aarne Saluveeri juhtimisel, erikülalise Villu Veski ja Aafrika juurtega Londoni laulja Ola Onabulega. Ola on 21. sajandi hingestatud muusik, kelle  hääl on õrn ja melanhoolselt igatsev, ebamaine ja vaimustav, unikaalne ja eriline, meenutades 1960–1970ndate suurimaid souli- ja džässmuusika artiste, kelle muusika suutis muuta ajaloo kulgu, sest muutis taju ja avas meeli.

Oma debüüdi Eestis tegi ta festivalil Juu Jääb, kus ta vapustas publikut oma ebamaiselt hingestatud häälega. ETV tütarlastekooriga ühendab teda aga armastus muusika vastu.

Erikülalise Villu Veski sõnutsi ühendab sellel kontserdil Ola võimsa hääle, mille on talle kinkinud Aafrika, tütarlastekoori kõlavärvid, mille kinkinud Eestimaa, luues elamuse,  mille kirjeldamiseks napib sõnu ning mida tuleb lihtsalt kuulama tulla.

Tore, et Juu Jääb festival pakub naudinguid ka talvekuudel, ning lubame, et toetame kultuurisõbrana selliseid häid algatusi kindlasti ka tulevikus!
Toetame Scuderia Nordica vormelitiimi

Kuigi Eestist ei ole veel sirgunud ühtegi vormel 1 meistrit, anname oma osa selleks, et meie maa vormelitšempionita ei jääks. Sellepärast sõlmisime viieaastase sponsorlepingu Scuderia Nordica vormelitiimiga.

Selle kodumaiste juurtega vormelitiimi lõid kogenud vormelitehnikud eesmärgiga  koolitada lootustandvatest võidusõitjatest tulevased tšempionid. Oma tegutsemisaja jooksul on Scuderia Nordica sõitjad jõudnud korduvalt erinevates klassides auhinnatud kohtadele. Alates aastast 2007 keskendutakse Formula Renault klassile, kus on lisaks paljudele auhindadele võitnud 2009. aastal Tõnis Vanaselja ka Austria meistrivõistlused.

Hoiame Scuderia Nordica meeskonnale pöialt ja loodame, et meie panus on piisav selleks, et uus kuum nimi vormelimaailmas tuleks just Eestist!
 
wordhotels  
Viru väljak 3, 10111 Tallinn, Eesti
Tel: +372 622 2900 | Skype: forum_reservations | forum@nordichotels.eu
Jälgi
meid
Facebook   Twitter   YouTube