Kui te seda e-kirja korrektselt ei näe, siis vajutage siia
Nordic Hotels | Pildid | Numbritoad | Asukoht | Restoran Monaco | Konverentsikeskus | Paketid | Kontakt
Nordic Hotel ForumNordic Hotel Forum
Nordic Hotel Forum
HEAD KULTUURIAASTAT! 

Vaatamata majanduses valitsenud suurele ebakindlusele, oli 2010. aasta Nordic Hotel Forumi jaoks edukas aasta – majutasime rekordarvu külalisi ja teenisime rekordkäibe. Võrreldes 2009. aastaga ööbis meie hotellis 20% rohkem külalisi. Tänan kõiki lugejaid, kes sellele kasvule oma panuse andsid.

2010. aastal tegime koostööd mitmete toredate partneritega. Nimetan ära mõned neist – Põhjamaade Sümfooniaorkester ja ERSO, muusikafestivalid Tallinn Music Week, Maailmaküla ja Juu Jääb, International Horseshow ja mitmed teised. Üheks aasta tippsündmuseks kujunes loomulikult traditsiooniline koostöö filmifestivaliga PÖFF ja aasta lõpetas Tallinna jõuluturg Rotermanni kvartalis. Enamikega nendest partneritest töötame kindlasti koos ka alanud aastal, pakkudes Nordic Hotel Forumi külalistele kultuurinaudinguid.

2011. aasta on euro- ja kultuuriaasta. Nii Eesti liitumine eurotsooniga kui ka Tallinna kultuuripealinna staatus on palju pikema mõjuga kui ainult 2011. aasta. Euro toob Eestile kaasa kindlama positsiooni Euroopa majandusruumis ja Nordic Hotel Forumile tugevama põhja edasiseks tegutsemiseks, tulude suurendamiseks ja rentaabluse parandamiseks. See omakorda loob meile paremad võimalused nii tootearenduseks kui ka teeninduse kvaliteedi tõstmiseks. Kultuuripealinn oma sadade kultuuriüritustega tutvustab Eestit kui traditsioonide ja kõrge kultuuriga riiki, kus on ka Euroopa tasemel hotellid ja restoranid. Nordic Hotel Forum ja restoran Monaco kuuluvad kindlasti nende parimate näidete hulka.
Head külalised, soovime teile head alanud kultuuriaastat ja ootame teid külla Nordic Hotel Forumisse, Tallinna kõige kultuurisõbralikumasse hotelli!

Soovides head

allkiri

Feliks Mägus
Juhatuse esimees
Nordic Hotels OÜ

Liisi Koiksoni esinemine Nordic Hotel Forumis! 

Uue aasta saabumise puhul pakub Nordic Hotel Forum teile võimalust tulla kuulama Liisi Koiksoni esinemist 3. veebruaril 2011 algusega kell 20 lobby-baaris. Ettekandmisele tuleb Liisi Koiksoni looming tema viimaselt albumilt „Ettepoole“. Võta kaasa oma sõbrad, tule naudi kaminatuld, hubast atmosfääri ning meelierutavaid laule tõeliselt talendilt!
PS! Kontsert on tasuta.

Sinu sõber on väärt ainult parimat!

Ära unusta oma sõpra sõbrapäeval ning kingi talle toiduelamus küünlavalgel restoranis Monaco!
Restoran Monaco peakokk Oleg Alasi on sellele päevale mõeldes välja töötanud erimenüü, milles ei pea keegi pettuma. Iga tõeline sõber on väärt saama maitsenaudingute osaliseks!

Tervitusjook ja isutekitaja
***
Sõstraveinis hautatud metskitse ja metssealiha duett köögiviljade ning ohtrate pehmete vürtsidega lehttaignas
***
Soe šokolaadi-fondant ja litšisorbett

Hind kahele € 33 / 516.34 EEK

Pakkumine kehtib 14–26.02.2011

Broneerimine ja lisainformatsioon:
Tel 622 2999
Faks 622 2888
forum@nordichotels.eu

Pakkumine kehtib 14–26.02.2011

Nordic Hotel Forum on esindatud Tallinna Lennujaamas! 

Novembrist 2010 on Nordic Hotel Forum esindatud Tallinna Lennujaamas Eesti Ekspokeskuses, mis on maailma esimene otse lennujaamas asuv püsinäitus. Nordic Hotel Forumi ekspokeskuse esinduses on ka Skype'i videotelefon, millega saab teha videokõnesid nii oma sõpradele kui ka Nordic Hotel Forumi vastuvõttu.
Nordic Hotel Forum usub, et esindatus ekspokeskuses suurendab firma tuntust ja kliendibaasi, arvestades, et lennujaama läbib aastas ligi 1,8 miljonit reisijat.
Viibides Tallinna lennujaamas, külastage Nordic Hotel Forumi põnevat esindust!
 

Eesti Laul 2011 

Eesti Laul 2011 suurejooneline finaalkontsert toimub juba 26.veebruaril Nokia Kontserdimajas.
Õhtujuhid on Märt Avandi ja Ott Sepp. Kontserdi võitja esindab Eestit Eurovisiooni Laulukonkursil, mis käesoleval aastal toimub Saksamaal.
Lisainformatsioon siit

Viini Straussi Orkester!

Varakevadel, 15.märtsil saabub Nokia Kontserdimajja esinema Straussi festivalilt tuntud Viini Orkester.
Viini Straussi Orkester on saavutanud rahvusvahelise tunnustuse Viini muusika originaalse interpretatsiooni poolest. Esitamisele tuleb lai repertuaar klassikateoseid, aga ka Strausside dünastia loodud muusika ning Viini operetimeistrite looming.
Tänu publiku suurele huvile annab orkester Tallinnas lisakontserdi, mis toimub 16.märtsil!
Piletid 15% soodustusega müügil kuni 28.02.2011
Lisainformatsioon siit

wordhotels tallinn 2011 Euroopa Liit
Viru väljak 3, 10111 Tallinn, Eesti
Tel: +372 622 2900 | Skype: forum_reservations|forum@nordichotels.eu
Jälgi
meid
Facebook Twitter YouTube