Kui te seda e-kirja korrektselt ei näe, siis vajutage siia
Nordic Hotels | Pildid | Numbritoad | Asukoht | Restoran Monaco | Konverentsikeskus | Paketid | Kontakt
Nordic Hotel ForumNordic Hotel Forum
Nordic Hotel Forum
Head sõbrad!

Valentinipäev möödus pakaselises talves, meie südamed olid ja on aga täis sõprust ja soojust. Päevad on juba pikemad ja kõrgemalt käiv päike viitab lähenevale kevadele – lumerohke talv ei taha aga lõppeda. Tänavu satub Eesti rahva traditsiooniline püha vastlapäev 8. märtsile – samale päevale koos rahvusvahelise naistepäevaga, mida taas üha rohkem tähistama on hakatud. Nordic Hotel Forum kutsub kõiki naistepäeva ja vastlapäeva tähistajaid külla restorani Monaco 8. märtsil, et enne või pärast vastlaliugu nautida puna põskedel vastla-ekspressi. Tulge ise ja võtke sõbrad kaasa!
 

Soovides head

allkiri

Feliks Mägus
Juhatuse esimees
Nordic Hotels OÜ

Nordic Hotel Forum soovib sulle pikka liugu!

8. märtsil on vastlapäev. Vanarahva tarkuse kohaselt tõotab pikk kelguliug head viljasaaki, piimarikkaid lehmi, koheva villaga lambaid ning üldse edukat ja rõõmsat aastat. Kutsu kokku oma kollektiiv või sõbrad ja minge tehke üks pikk edukat aastat toov liug ning pärast tulge nautima kolmekäigulist vastlamenüüd Nordic Hotel Forumi restoranis Monaco.
Laua broneerimiseks helista telefonil 622 2999 või saada e-kiri forum@nordichotels.eu.
 
Vastla-ekspressi menüü

Hernepüreesupp krõbeda suitsulihaga
***
Hapukapsapelmeenid suitsutatud küüslaugu kreemi ja õunavormiga
***
Mustikane juustukook pehme vanillivahuga

Komplekti hind ühele 9,50 € / 148,65 kr
*Kõiki roogasid on võimalik tellida eraldi ekspresslõuna hinnakirja järgi.

Pakkumine kehtib 07.–11.03.2011 kl 12–17.
Ettetellimisega kell 12–23.

Broneerimine ja lisainformatsioon:
Tel 622 2999
Faks 622 2888
forum@nordichotels.eu

Suurim Eesti muusika festival Tallinn Music Week stardib taas!

Tallinn Music Week rullub taas lahti 24. märtsil ja annab kõigile jazzi, folgi, raske rocki, helge indie, pungi või moodsa tantsumuusika sõpradele võimaluse võtta kätte festivalikavad ja saada kahe õhtu-öö vältel Tallinna klubides-baarides-kontsertsaalides uudistades päris põhjalik ülevaade Eesti muusikas toimuvast. Oodata on päris põhjalikku ülevaadet meie põhjanaabrite soomlaste parimatest paladest, puudu ei pea tundma ka Läti, Leedu, ega Venemaa talentidest ja kõige kaugem festivaliesineja saabub kohale suisa Kanadast, kokku esineb tublisti üle 100 bändi!

Tallinn Music Week toob festivaliks Eestisse ligi 100 muusikatööstuse niiditõmbajat üle Euroopa ja lisaks ulatuslikule festivalile toimub 25. ja 26. märtsil Nordic Hotel Forumis muusikatööstuse tuleviku ja oleviku üle aru pidav konverents, mis keskendub eelkõige just uutele ärimudelitele ja osavale turundusele muusikaäris ning peatub eraldi rõhuasetusega rahvusvahelise muusika-manageri tööspetsiifikal.

Mõnusat talendiavastamist!
Loe kava ja bändide kohta siit

Kaleva Travel kliendikaardiga Nordic Hotel Forumi lobby’s ja restoranis Monaco hinnasoodustus –10%. Kasuta oma kliendisoodustusi, nautides Nordic Hotel Forumi lobby’s maitsvaid kokteile või einesta gurmeerestoranis Monaco.
 

wordhotels tallinn 2011 Euroopa Liit
Viru väljak 3, 10111 Tallinn, Eesti
Tel: +372 622 2900 | Skype: forum_reservations|forum@nordichotels.eu
Jälgi
meid
Facebook Twitter YouTube