Kui te seda e-kirja korrektselt ei näe, siis vajutage siia
Nordic Hotels | Pildid | Numbritoad | Asukoht | Restoran Monaco | Konverentsikeskus | Paketid | Kontakt
Nordic Hotel ForumNordic Hotel Forum
Nordic Hotel Forum
Kevad toob suveterrassi! 

Kevad on ametlikult alanud, päike paistab ja lumigi on õnneks sulanud. Rõõmsalt kevadine aeg toob näole naeratuse ja paneb meid tegema meeldivaid korrektuure nii oma riietuses kui vabaaja veetmise plaanides.

Sellepärast avame ka meie õige pea soojade ilmade saabumise tõttu paljude seas populaarse suveterassi. See nõuab küll veidi ettevalmistusi, kuid juba mai teisest poolest olete sinna oodatud. Meie hotelli peakokk Oleg Alasi valmistab selleks ajaks Teie jaoks spetsiaalse suviselt kerge menüü ning loomulikult ei puudu suveterassilt ka joogid igale maitsele.

Tulge meie suveterassile kas töökaaslaste, äripartneri, sõprade, armsama, tuttavate või kellegi juhuslikuga. Või istuge niisama omaette mõtiskledes, vaadates enda ümber pulbitsevat Tallinna elu ja melu, sest asume ju otse Tallinna nullpunktis meie pealinna südames.

Kes käinud, see teab, kel käimata, see tulgu!

Soovides head

allkiri

Feliks Mägus
Juhatuse esimees
Nordic Hotels OÜ

Superstaarid elavad Nordic Hotel Forumis

Meie hotell on teada-tuntud oma kultuurisõbralikkuse poolest. Siin peatuvad nii PÖFFi külalised kui ka teiste suuremate ja väiksemate festivalide esinejad ja staarid.
Meil on väga hea meel, et Tallinna külastavad maailmakuulsad tähed meie hotelli juba teavad. Kuid et ka tulevased staarid, kes meie maale alles hakkavad kuulsust tooma, saaksid teada, mis hotell see Nordic Hotel Forum on, oleme teinud juba aastaid koostööd populaarse telesaatega „Eesti otsib superstaari“!
Alates kolmandast hooajast on meie hotellis ööbinud nii kroonitud superstaar Ott Lepland kui ka sellest saatest tuule tiibadesse saanud paljude tütarlaste silmarõõm Marten Kuningas.
Ka sellel aastal, kui TV3s jookseb selle saate neljas hooaeg, oleme omavahelist koostööd jätkanud. Nii elavad ka täna superstaarisaate finalistid meie hotellis. Saladuskatte all võib väita isegi seda, et oma lemmikute nägemiseks ei ole ainuvõimalik lahendus vaid pühapäevaõhtuse superstaarisaate vaatamine, vaid Te võite neid vilksamisi näha pea iga päev ka siis, kui veedate mõnusalt aega meie hotelli lobby-baaris.
Kindel on ka see, et ükskõik, millises järjekorras ja milliste emotsioonidega superstaarikandidaat sellest saatest lahkub, positiivse elamuse meie hotellis viibimisest on ta kindlasti saanud!

Põhjamaade sümfooniaorkester kohtub Tallinnas

Nordic Hotel Forum toetab kultuuri. Sellepärast on meil heameel kutsuda Teid juba
2. ja 3. mail algusega kell 19 Estonia kontserdisaali Põhjamaade Sümfooniaorkestri kontserdile „Kohtumispaik Tallinn“, mida dirigeerib meie oma Tallinna tüdruk Anu Tali.
Anu sõnutsi ei tasu seda kontserti võrrelda hooaja avakontserdiga, milles mindi kaasa sügise tumeda sügavusega. See kontsert tuleb hooajale vastavalt lootusrikkalt kevadine.
Kontserdi avalugu „Avafanfaarid“ on pühendatud tänaseks meie seast lahkunud eesti muusika suurkujule Eino Tambergile, kes jääb alati Eesti muusika uhkuseks.
Sellele järgneb WOW! ehk pärisnimega “Wing on Wing”, mis on soomlaste ühe tuntuima dirigendi ja helilooja Esa-Pekka Saloneni üks värskemaid teoseid.
Lomulikult ei saa ükski kevadine kontsert toimuda ilma Mahlerita. Kes on Alpides käinud ning näinud mägiojade tulva ja kuulnud õhtupäikeses mäenõlvadel sööva karja igatsevat kellamängu, see teab, mis teda inspireeris selliseid teoseid looma.

Kontserdi lõpetab aga Raveli „Daphnis ja Chloe“ – teos, mis räägib iseenese eest!

Lõpetuseks lisab dirigent Anu Tali: „Ma tahan Teid tänada, et lubate meil ikka ja jälle meie aja muusikat mängida ja otsite koos meiega kaasaja kunsti olemust, nägu ja närvi. Ei saa ju muuseumis elada, kui elu pidevalt edasi liigub! Elada tuleb siin ja praegu. Miks mitte siis mõtiskleda selle üle, milline see meie aeg tegelikult on ja millised me ise oleme.“
Peatselt alustab tegevust Põhjamaade Sümfooniaorkestri Sõprade Klubi. Kutsume kõiki Nordic Hoteli sõpru meiega kaasa mõtlema ja alustuseks võiks olla just see kevadine kontsert!
Meil on hea meel, et meie hotell on andnud oma panuse selle kontserdi õnnestumiseks. Andke Teiegi, ostes pileti Eesti Kontserdi või Piletilevi müügikohtadest.

Kohtumiseni kontserdil!

wordhotels tallinn 2011 Euroopa Liit
Viru väljak 3, 10111 Tallinn, Eesti
Tel: +372 622 2900 | Skype: forum_reservations|forum@nordichotels.eu
Jälgi
meid
Facebook Twitter YouTube