Kui te seda e-kirja korrektselt ei näe, siis vajutage siia
Nordic Hotels | Pildid | Numbritoad | Asukoht | Restoran Monaco | Konverentsikeskus | Paketid | Kontakt
Nordic Hotel ForumNordic Hotel Forum
Nordic Hotel Forum

Mulle meeldib Nordic Hotel Forumi juures kõige rohkem kultuurisõbralikkus, tänu millele on tallinlased saanud osa nii mõnestki maailmatasemel kultuurisündmusest! Põhjamaade Sümfooniaorkestrile on olnud suureks abiks hotelli personali loomingulisus, vastutulelikkus ja kaasamõtlemisoskus, mis leiab parima väljenduse suutlikkuses ootamatuid olukordi lahendada ja ümber mõelda. Seda ei kohta maailmas just iga päev ja mul on hea meel, et Suurelt Mõtlejad hoiavad kokku. 
 

Anu Tali, dirigent 
Põhjamaade Sümfooniaorkester
 

Restoran Monaco jälle parimate restoranide edetabelis

Alates hetkest, kui hakati koostama Eesti parimate restoranide edetabelit, on meie hotelli restoran Monaco leidnud oma kindla koha selle tabeli esimeses pooles.
Nii ka sellel aastal. Kindlasti on see meie tunnustatud peakoka Oleg Alasi töö ja teene.
Tänu temale teeb restorani Monaco menüü julgeid pöördeid just nagu rõivamood, tegemata kompromisse maitses ja kvaliteedis.
Iga uus menüü pakub uusi ideid ja maitseid, mida nautides on tunne, et need eelmised maitsed olid tõepoolest eelmise hooaja mood.
Lubame, et meie restoran Monaco pakub teile ka sel hooajal värske väljanägemise ja rohkete ootamatustega toidukollektsiooni!

Nordic Hotel Forumist elektriautodel Monacosse

Meie hotellil on Monacoga kodune suhe, sest just siin asub Monaco Vürstiriigi Aukonsulaat Eestis. See on ka põhjus, miks Tema Hiilgus Monaco Vürst Albert II on ööbinud just meie hotellis siis, kui tal Tallinnasse asja on olnud.
Tallinnasse saabub Tema Hiilgus riigivisiidiga aga ka selleks, et 2. juunil anda start Tallinna – Monte Carlo elektriautode maratonsõidule, mille patroon ta on. Kusjuures tegemist ei ole esimese sellesarnase sõiduga, vaid pea 80 aasta vanuse traditsiooniga, millele uuesti elu sisse puhutakse.
See ei ole esimene kord, kus Tallinna – Monte Carlo rallil toimub midagi enneolematut. Näiteks 1931. aastal asus sellelsamal rallil starti lord Clifford oma 5,5-liitrise diiselmootoriga Gardner-Diesel-Bentley’ga, mis oli esimene diiselmootoriga võidusõiduauto Euroopas.
Sellel aastal läbivad aga elektriautod üle 3000 kilomeetri pikkuse distantsi. Kokku läbitakse 8 riiki ja 24 linna. Peatutakse nii puhkuseks kui autode akude laadimiseks. Rallil osalevad autod on kõik seeriatootmises ja kogu võiduajamise teeb põnevaks see, et võistluse ajal tuleb kinni pidada liikluseeskirjadest, samas jõuda finišisse täpselt etteantud ajal. Nii varem jõudmine kui ka hilinemine toob miinuspunkte!

Tore, et meie hotell osaleb uute algatuste toetajana ja meie parklas on ka laadija, millest saavad laetud starti minevad autod.

Vene avangard näitab end Kumus

Tallinn 2011 on rõõmustanud kunstisõpru paljude toredate sündmustega. Üheks kultuuritempliks, kus ka juba sellel aastal on toimunud palju huvitavat, on kindlasti juba viis aastat avatud Kumu.
Sellel suvel rõõmustab Kumu kõiki 20. sajandi esimese poole Vene avangardi sõpru. Nimelt näeb Kumu suures saalis suurte Vene avangardide traagikat ja emotsioone. See näitus põhineb Riikliku Vene Muuseumi kogudel ja keskendub Vene avangardkunsti ühe omapäraseima meistri Pavel Filonovi (1883–1941) loomingule. Tema loomingut täiendavad aga Kasimir Malevitši, Vassili Kandinsky, Isaak Brodski ja teiste meistrite teosed.
Lähim koht, kus sellisel tasemel Vene avangardistide sellisel tasemel loominguga saab kokku puutuda, on viisarežiimiga kaitstud Peterburi. Nii et kindlasti on see näitus, mida üks kultuurilembeline inimene külastama peaks.

Meil on hea meel, et oleme saanud olla abiks selle kunstisündmuse korraldamisel.

Näitus on avatud 10.06-18.09.2011.

Jethro Tulli liidri Ian Andersoni eksklusiivkontsert Tallinnas

Kas mäletate veel legendaarset Jethro Tulli? Seda 1967. aastal loodud bändi, mis oma surematutes lugudes segas omavahel progressiivset rokki rahvamuusikaga, saades nii tuntuks üle terve maailma.
Nüüd aga esineb Jethro Tulli looja Tallinnas. Isegi hoolimata sellest, et ta eriti Suurbritanniast väljas ei esine, annab ta selle aasta 12. oktoobril Nokia Kontserdimajas oma uue bändiga eksklusiivse kontserdi.
Selle tuuritsükli käigus esineb Anderson vaid Eestis ja Soomes. Tallinna eksklusiivsel kontserdil tuleb esitamisele Ian Andersoni ja Jethro Tulli looming läbi nelja tosina aasta.
Kindlasti pakub see kontsert pinget kõikidele muusikasõpradele, sest 
Peale kitarri mängib Anderson veel suupilli, saksofoni, mandoliini, klahvpille ning temale kõige rohkem tuntust toonud instrumenti – flööti. Andersoni ühel jalal seismine ning flöödi mängimine on ju rokkmuusika üks tuntumaid sümboleid.

Põhust teater ootab Sind

Tallinn on ideederohke linn! Lisaks Skype’ile on nüüd meil ka Põhuteater.
Paar aastat tagasi hakkas tunnustatud kunstnik Ene-Liis Semper unistama kaasaegsest linnainstallatsioonist, mis oleks ehitatud põhust, mille ümber tekiks avalik ruum ning mille sees näidatakse kaasaegset kultuuri maailmas ja Eestist. Unistuses oli poeesiat. Pealegi hakkasid energiasäästlikud ehitusviisid just toona populaarsust koguma. Mõte põhust teatrist võttis alla oma esimesed juured.
Nüüd on Põhuteater valmis ja ootab sind ajaloolisel Skoone bastionil. Seda kureerib teater NO99, mis on tuntud oma kõrgetasemeliste, laiakõlapinnaliste ja innovaatiliste lavastuste poolest.
Põnev on, et kui tavaliselt ehitatakse teatrihooned aastateks, kestab Põhuteater vaid viis kuud, mille jooksul astuvad seal peale teatri NO99 üles teatritrupid ja kunstnikud mitte ainult Eestist, vaid kogu maailmast.
Seega kiirusta, sest Põhuteater kestab ja üllatab veel lühemat aega kui Tallinn 2011 kultuuriaasta!
 

wordhotels tallinn 2011 Euroopa Liit
Viru väljak 3, 10111 Tallinn, Eesti
Tel: +372 622 2900 | Skype: forum_reservations|forum@nordichotels.eu
Jälgi
meid
Facebook Twitter YouTube