Kui te seda e-kirja korrektselt ei näe, siis vajutage siia
Nordic Hotels | Pildid | Numbritoad | Asukoht | Restoran Monaco | Konverentsikeskus | Paketid | Kontakt
Nordic Hotel ForumNordic Hotel Forum
Nordic Hotel Forum

Oma töö tõttu reisin ma palju ja olen näinud ka igasuguseid hotelle, kuid mul on alati hea meel tulla Nordic Hotel Forumisse, kus ei valitse mitte ainult loominguline atmosfäär, vaid mille meeskond tekitab ka tunde, et oled kohas, kuhu tahad ikka ja jälle naasta. 

Kaupo Karelson, produtsent 

Räägitakse, et Tallinn on tuhande mõnusa ajaveetmise võimaluse linn.

Tallinn on linn, kus leidub mitmeid häid maailmatasemel restorane. Ning meil on hea meel, et üks neist asub siinsamas meie hotellis. Õnneks ei arva ainult meie nii. Nii arvab ka Eesti Kulinaaria Instituut, mille eesmärk on olla kõrgete kulinaarsete kunstide arendamise keskus Eestis. Selleks, et eraldada nii-öelda terad sõkaldest, ongi Eesti Kulinaaria Instituut võtnud nõuks märgistada parimad meie linna restoranid Tallinn Dining Menu või siis eestikeelselt Tallinna Menüü siltide ja logodega. Selle idee on pakkuda meie kaaslinlastele ja külalistele parimat, mis meie köökides leidub. Lisaks võimaldab see juhtida tähelepanu põhjamaise köögi võludele ja sellele, et Euroopa kultuuripealinn Tallinn 2011 on ka Euroopa toidukultuuripealinn. See loob võimaluse tutvustada Eesti köögi maastikku ja nelja selgelt eristuvat aastaaega; pakkuda parimat, mis leidub Eesti põldudel, metsades ja vetes. Ühtlasi on see gastronoomiline kummardus nii nõudlikele maitseküttidele kui ka neile, kes soovivad kiirelt keha kinnitada.
Meil on hea meel, et saame oma restoraniga sellesse üllasse algatusse oma panuse anda, ning teeme oma peakokale Oleg Alasile selle eest sügava kummarduse!

Palju õnne eesti uuele superstaarile

Veebruarist juunini elasid meie hotellis selle aasta superstaarisaate finalistid. Esimesest superstaarisaatest alates on vaatajad pead murdnud, kes saab Eesti superstaariks ning võidab 10 000 eurot ja plaadilepingu Universal Musicuga. Nüüd on see küsimus lõplikult lahendatud – Eesti uus superstaar on Liis Lemsalu!
Oma noorusele ja uuele tiitlile vaatamata ei ole Liis mõni tuisupea. Ta ei plaani jääda niisama loorberitele nautlema, vaid tahab võtta plaadilepingust viimast ning jõuda välja maailma suurtele lavadele – et mitte ainult endale, vaid ka kogu Eestimaale kuulsust tuua. Meil on hea meel, et oleme saanud olla abiks ühele noorele eesti talendile, ning loodame, et kui ta kunagi suurtelt lavadelt ka kodumaale naaseb, puhkab ta meie hotelli pehmetel patjadel sama moodi nagu saate ajal, millest tema kuulsusetee alguse sai!

Tule ja saa laulupeost osa

Palju vaieldakse selle üle, mis rahvas see eesti rahvas õigupoolest on. Kas me oleme metsarahvas, mererahvas, kartulirahvas või maailmas enim internetti kasutav rahvas? Nii nagu meie rahvuskaaslasi on miljon, on ka vastuseid sellele küsimusele miljon, ja isegi kui vaidlus sellel teemal võib vahel küllaltki tuliseks osutuda, on fakt see, et hoolimata eelnimetatuist peab suurem osa eestlasi end just laulurahvaks.
Ja on ka põhjust, sest just laul on olnud see, mis on meile viimase 800 aasta jooksul, millest oleme olnud omal maal peremehed vaid napid 50, andnud jõudu jääda eestlaseks. Meie laulutraditsiooni suurimaks peoks on loomulikult laulupidu, kui tulevad kokku tuhanded lihtsalt selleks, et olla koos ja laulda neidsamu laule, mis on olnud rahvuslikult aktuaalsed juba aastasadu. Head asja palju ei saa ja laulupidu igal aastal ei toimu. Kuid õnneks on 2011 just see aasta, mil laulupidu on taas kord toimumas, ja sellel aastal noorte laulupeona. Loomulikult on see väärt üritus, mida külastada ning mille külastamist meie hotell igati soosib. 

Kui soovite laulupeomelust osa saada, siis tulge meie terrassile rongkäiku nautima, sest see on selleks kindlasti parim koht kesklinnas!

Rohkem infot siit: 1.–3. juuli 2011

Pakume midagi erilist

Meile meeldib end ületada, sest nii saame iga kord, kui saabute meie juurde, pakkuda teile nautimiseks midagi uut ja erilist. Et seda teha, paneme end sageli kliendi olukorda: nii saame kõige parema ülevaate teie soovidest. See on ka põhjus, miks avasime ka sellel aastal meie populaarse suveterrassi. Kuid mida seal tellida? Vein tundub ehk kuidagi liiga peen ja õlu jällegi liiga argine? Mis oleks piisavalt kerge ja suvine? Kerge, stiilne ja suvine on kindlasti prosecco. Kuid see on ju pudelis ja tervet pudelit sageli ei taha. Seepärast me vaatasimegi veidi maailmas ringi ja leidsime suurepärase lahenduse – nüüd pakume oma suveterrassil prosecco’t otse vaadist. Ja see maitseb just niisama hästi kui see, mis on pudelis.

Tulge ja veenduge ise, meie suveterrass on avatud igal päikselisel suvepäeval südaööni!

wordhotels tallinn 2011 Euroopa Liit
Viru väljak 3, 10111 Tallinn, Eesti
Tel: +372 622 2900 | Skype: forum_reservations|forum@nordichotels.eu
Jälgi
meid
Facebook Twitter YouTube