Kui te seda e-kirja korrektselt ei näe, siis vajutage siia
Nordic Hotels | Pildid | Numbritoad | Asukoht | Restoran Monaco | Konverentsikeskus | Paketid | Kontakt
Nordic Hotel ForumNordic Hotel Forum
Nordic Hotel Forum

Thank you! You are the best. I have been around the world and have stayed at many hotels but you are the best. Best staff! Best breakfast. Best owners. I look forward to the next time I visit Nordic Hotel Forum – my home away from home.

(Olen ööbinud kõikjal maailmas paljudes hotellides, kuid teie olete parimad. Parim meeskond! Parim hommikusöök. Parimad omanikud. Ootan pikisilmi järgmist korda, kui saan teie hotelli külastada – minu kodu, mis asub eemal mu kodust.)

Hamilton

allkiri

Philip D. Hamilton
Pat Metheny Grupi solist USAst
Juu Jääb 2011 peaesineja

Tähista esimest koolipäeva tarkusepäeva-buffet’ga

Tarkusepäeva ehk 1. septembrit on raske alahinnata. See ei ole mitte ainult kooli algus, vaid ka mõtteline hüvastijätt suvega, mis kalendri järgi jätkub tegelikult pea terve kuu.

Eriti tähtis on see päev neile, kes alustavad oma kooliteed esimest korda. See on nende elus suur muutus, kus lihtsalt lapsest saab koolilaps. Mõtle või tagasi enda esimese koolipäeva peale. Kuigi vahepeal on Sinu elus olnud palju meeldivaid sündmusi, püsib esimene koolipäev Sul endiselt eredalt meeles.

Kui Sinu laps läheb sellel aastal kooli, siis muuda tarkusepäev tema jaoks võimalikult mõnusaks. Selleks tule meie hotelli restorani Monaco, kus peakokk Oleg Alasi on valmistanud mõnusa buffet. Selle toredad eelroad, nooruslikud peatoidud ja lahedad desserdid tervislike jookidega jätavad kordumatu mälestuse koolitee algusest nii Sinu lapsele kui Sulle endale.

Tarkusepäeva-buffet muudab koolialguse eriti mõnusaks!
Loe lähemalt siit

Vabaduse laul liitis südamed

Kas oli see kultuuriaasta tõttu või mitte, kuid selle aasta august oli tihedalt täis väärikaid kultuurisündmusi. Üheks suurimaks ja ülevamaks, mis liitis kindlasti enamike eestlaste südamed, oli lauluväljakul toimunud suurkontsert „Vabaduse laul“.
 
Möödus ju selle aasta 20. augustil 20 aastat Eesti iseseisvumise taastamisest. See on sündmus, mis väärib kindlasti tähistamist. Lisaks on lauluväljak selle ürituse korraldamiseks parim paik. Seda mitte lihtsalt sellepärast, et sinna mahub palju inimesi, vaid just sealt sai alguse laulev revolutsioon, mis viis meie iseseisvuse taastamiseni.
 
Lisaks lihtsalt rõõmule vabadusest ja meie edusammudest astusid sellel kontserdil üles paljud tõelised staarid. Lavale astusid laulva revolutsiooni staarid Justament ja Riho Sibul. Lisaks andsid endast parima sellised noored andekad ja populaarsed Eesti muusikud ja ansamblid nagu Vaiko Eplik, Jaak Johanson, Chalice, Dagö ja Ewert & the Two Dragons. Lavale astus ka tõeline superstaar Sinead O’Connor Iirimaalt, saami revolutsionäär Mari Boine Norrast ja akordionist Kimmo Pohjonen Soome profimaadlejate ja orkestriga. Ning loomulikult ei saanud me läbi ka Läti staadioniroki-ansambli Brainstormita. Üritusele pani aga mõnusa punkti meie rahvusvaheliselt kõige kuulsam artist Kerli, kes esitas üllatusloo legendaarse pianisti Rein Rannapiga.
 
Täname kõiki korraldajaid suurepärase ürituse eest!

Tule meile Facebooki kaudu

Vaevalt leidub kedagi, kes ei oleks kunagi midagi Facebookist kuulnud. Iga päev kasutavad Facebooki igas vanuses tegusad ja loomingulised inimesed. See ei ole lihtsalt suhtluskeskkond, kus vaid lobisetakse ja nalja tehakse, vaid koht, kus saab meeldivalt ja mugavalt ka praktilisi asju ajada.

Me oleme mõistnud Facebooki populaarsust ja erinevaid võimalusi. Omades kaht aktiivselt toimivat fännilehte, oleme saanud aru sellest, et lisaks tavapärasele info edastamisele peaks selle keskkonna kaudu saama ka meie hotelli endale tuba broneerida. Ei ole ju mõtet ajada inimesi Facebookist ära sellepärast, et nad saaksid meie hotelli kodulehele tulla. Sellepärast on meil mõnda aega olnud üleval Nordic Hotel Forumi Facebooki aplikatsioon, mille kaudu saad toa broneerida otse meie Facebooki lehel.
 
Tutvu meie uue broneerimisvõimalusega Facebooki lehel siin ning kui see sulle meeldib ja Sa ei ole veel meie sõber, siis kliki sealsamas “Meeldib”, et olla operatiivselt kursis kõikide meie uudistega.

Teeni meie juures endale lennupunkte

Tänaseni oled meie hotellis ööbides teeninud näiteks Finnair Plusi, Czech Airlinesi, Lufthansa ja KLM-i punkte.
 
Lisaks nendele väärikatele lennukompaniidele võib meie taevas näha aga ka airBalticu neoonrohelisi lennukeid. Toredaks muudab airBalticu see, et nende lennukitega saab Tallinnast paljudesse maailma linnadesse, just nagu ka paljudest maailma linnadest Tallinna. Ja nagu kõikides tõelistes lennukompaniides, saab ka airBalticuga teenida miilipunke.
 
AirBalticu miilipunktide süsteemi nimi on BalticMiles ja nagu ka teistes lennukompaniides, saab neid punkte hiljem endale meelepärase vastu vahetada. Nende eest saad endale valida näiteks mõne moodsa tehnilise vidina, mis teeb Su reisimise mugavamaks või mõne vajaliku teenuse, autorendist iluprotseduurideni.
 
Meil on hea meel, et nüüdsest teenid Sa BalticMilesi punkte ka meie hotellis. Selleks esita iga kord, kui naudid meie hotellis kõike seda, mida meil pakkuda on, oma neoonroheline BalticMilesi kaart.
 
Kui Sul veel ei ole BalticMilesi kaarti, siis selle saamine on lihtne. Tule ja ööbi Nordic Hotel Forumis ning täida meie juures BalticMiles liitumisankeet!
Lisainfot kõige selle kohta, mis puudutab BalticMilesi programmi, saad aga telefonilt +372 630 6660, kus räägitakse nii eesti, inglise kui vene keeles.
 
Tule ja teeni BalticMiles´i punkte hotellis broneerides oma majutuse siit või siit

wordhotels tallinn 2011 Euroopa Liit
Viru väljak 3, 10111 Tallinn, Eesti
Tel: +372 622 2900 | Skype: forum_reservations|forum@nordichotels.eu
Jälgi
meid
Facebook Twitter YouTube